Wywalamy graty z chaty

4

Źródło: Internet


Szanowni Mieszkańcy.

Informuję, że już 11 kwietnia odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. 


 


Warto się do niej dobrze przygotować, gdyż z wiedzy jaką posiadam, jest to ostatnia taka akcja w gminach członkowskich Związku Gmin Wierzyca. 

Po tej dacie jedynym legalnym sposobem na pozbycie się gabarytów będzie transport własny do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kościerzynie.

Marcin Żurek


 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

AED już (prawie) jest
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana
Plakaty wyborcze.

Komentarze

08.04.2018, 23:10 Marcin Żurek
0
"Czy można prosić o bardziej szczegółowe wyjaśnienie kwestii odbioru śmieci gabarytowych (problemowych)?" - zbyt ogólne pytanie aby wprost na nie odpowiedzieć. Proszę doprecyzować w czym jest problem. Odnośnie reszty. To nie gmina na naszym terenie a ZGW jest odpowiedzialne za odpady. Fakt, ilość usług maleje ale co do ceny to zmieniła się raz jak pamiętam w październiku 2015 roku. Szykują się duże zmiany po wrześniu tego roku.

08.04.2018, 20:49 Jacek 94.254.***.***
1
Czy można prosić o bardziej szczegółowe wyjaśnienie kwestii odbioru śmieci gabarytowych (problemowych)? Wiem, że to Gmina Kościerzyna organizuje tą kwestię, ale czy umowa ze ZGW się zmienia? Przypominam, że w całej historii wywozu śmieci przez ZGW corocznie ograniczana jest częstotliwość wywozów, a ceny wzrastają. Jeśli gmina przestanie wywiązywać się ze swoich obowiązków w niedalekiej przyszłości do naszych lasów powrócą po raz kolejny lodówki, pralki, kanapy itp. Czy można prosić o wyjaśnienie, dlaczego tak ma to wyglądać?


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.