Podwórko Talentów Nivea - o co tyle hałasu?


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: Wizualizacja nowego placu zabaw - Kamil Pek


Trzy tygodnie temu wystartowało głosowanie w konkursie Podwórko Talentów Nivea, staramy się co najmniej dwa razy dziennie przypominać o tym, że każdy może codziennie oddać swój głos na naszą szkołę.

Tym razem chcielibyśmy przybliżyć nagrodę główną – plac zabaw o wartości 250 tysięcy złotych, składający się 13 unikatowych elementów.


Infrastruktura placu została podzielona na trzy sekcje tematyczne: sportową, naukową i artystyczną.

Na pierwszą część składa się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina.

Druga część zawiera cztery konstrukcje: planetarium, rowerek (ze świecącą lampką zasilaną przez pedałowanie), piaskownica naukowa oraz zegar słoneczny.

Na trzecią sekcję przypadają dwa elementy: tablice muzyczne z bębnami oraz scenę – teatrzyk.

Jak czytamy i widzimy na zdjęciach na dole elementy placu zabaw od Nivea są zarówno unikatowe jak i innowacyjne. Nie znajdziemy tutaj takich trywialnych konstrukcji jak klasyczna piaskownica czy zwykła zjeżdżalnia, projektanci placu zadbali o rozwój zarówno fizyczny jak i umysłowy dzieci korzystających z zabawek.

Na ilustracji tego artykułu możemy zobaczyć jak może wyglądać plac zabaw po wygranym konkursie. Zaznaczę, że na zdjęcie nie naniesiono nawet wszystkich urządzeń, a fotografia jest prawie pełna.

Wirtualny spacer 3D po placu zabaw - [LINK]

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na kandydaturę naszej szkoły w konkursie Nivea. Aby to zrobić wystarczy na początku poświęcić około pięć minut na rejestrację w serwisie do głosowania i następnie codziennie przeznaczyć niespełna dwie minuty na oddanie głosu.

https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/213-lubiana

Instruktarz dotyczący procedury rejestracji i głosowania dostępny jest w artykule: Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.

Kamil Pek

Popularne artykuły

Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
Cisza wyborcza
Aktywny wypoczynek we Wdzydzach dla dzieci z Łubiany i okolic
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE