Znaleziono psa


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: nadesłane


Znaleziono małego pieska w lesie na trasie Łubiana - Płocice.


Kontakt przez nasz Facebook.

Popularne artykuły

Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.

Komentarze

19.07.2020, 19:37 Marcin Żurek
1
Budujemy sceny, place zabaw... tak budujemy ale budujemy na naszym terenie. Nie wiem co się ostatnimi laty zmieniło, pewnie nic albo niewiele, ale według ostatniej wiedzy jaką miałem to jezioro stanowi własność Skarbu Państwa, zgodnie z Prawem Wodnym i jak pamiętam jest nieregulowany stan prawny gruntu. Jeśli ktoś z Was, kto to teraz czyta i ma inną wiedzę proszę o wypowiedź w temacie

19.07.2020, 15:10 ... 37.248.***.***
1
Jeszcze jedno pytanie dlaczego Nasi mieszkańcy w sezonie jeżdzą nad jeziora np. na Ogonki lub Karpna itp? Mamy tak piękne jezioro a nie można dojść do porozumienia by Nasi mieszkańcy mogli być dumni mając u siebie miejsce do odpoczynku. Budujemy sceny, place zabaw..

19.07.2020, 12:35 Ehh 188.147.***.***
-1
Ubezwłasnowolnić prewencyjnie - zapachniało trochę utopijnym socjalizmem. Skoro ci Panowie wybrali takie życie i nie chcą skorzystać z instrumentów pomocowych oferowanych przez samorząd, tak samorząd - nie rząd, to niech żyją sobie dalej tak jak żyli.

19.07.2020, 01:29 Marcin Żurek
-1
Ubezwłasnowolnić? To żart? Świadomego człowieka zamknąć siłą w schronisku? Znaczy jak psa tak? Ani on ani pozostali bezdomni, tak mamy ich więcej, nie dadzą się zamknąć siłą a dobrowolnie nie pójdą gdyż tam nie wolno robić wszystkiego.

18.07.2020, 22:23 ... 37.248.***.***
0
Skoro taka jest prawda Nasze prawo jest bardzo kulawe. Skoro nie chce pomocy powinien być ubezwłasnowolniony i zamknięty w ośrodku. Aż się przytrafi jakieś nieszczęście. Ten świat naprawdę staje na głowie.

18.07.2020, 21:25 Marcin Żurek
0
Jeśli myślimy o tym samym człowieku to ten Pan nie chce pomocy. Oczywiście chce pieniądze, chce jedzenie itd. Panie z GOPS-u załatwiły mu schronienie ale on odmawia takiej pomocy a zmusić nikt nie ma takiego prawa.

18.07.2020, 21:04 ... 37.248.***.***
0
Z innej beczki. Będąc rdzennym mieszkańcem Naszej miejscowości jakoś smutny widok gdy Łubiana dorobiła się bezdomnego. Owszem każdy sobie życie układa po swojemu ale widok człowieka spędzającego noc pomiędzy stertami drzewa opałowego jest nader przytłaczające.


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE