Wydatki sołeckie na kulturę wstrzymane - przypomnienie.


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: internet + własne


Szanowni Mieszkańcy,

Przypominam, że wydatki sołeckie 2020 na kulturę z powodu pandemii zostały zawieszone do odwołania. Dziś podczas Sesji Rady Gminy Kościerzyna ponownie poruszyliśmy ten temat i zdecydowano ostatecznie, że odwołania nie będzie. Nie odbędą się również obchody Dni Seniora, które rówież było pod znakiem zapytania. 


Nie odbyła się również i nie odbędzie Spartakiada Seniorów (w to miejsce będzie seans filmowy "Kamerdyner" o którym pisałem w poprzednim artykule).

Nie, nie i jeszcze raz nie!. Ja Wam niczego nie zabroniłem, ja Wam niczego nie żałuję ani nic Wam nie zabrałem. (Tylko przykre, że tak niektórzy myślą)

Żadne sołectwo nie organizowało imprez. Żadne sołectwo nie jeżdziło na wycieczki i żadne sołectwo nie zorganizuje Dni Seniora w tym roku. 

Pamiętajcie, że nasze sołeckie to środki z budżetu gminy. Każda impreza czy wyjazd finansowany z tych środków jest jednoznaczny ze zgodą i współorganizacją gminy i to gmina właśnie ponosiłaby ewentualne konsekwencje gdyby, komuś coś się stało.

Marcin Żurek 

Najnowsze artykuły

Ogłoszenia parafialne 01.08.2021
01.08.2021 (0 komentarzy)
Zaszczep się i wygraj - konkurs Gmi...
01.08.2021 (0 komentarzy)
Miejscowy Plan Zagospodarowania Prz...
29.07.2021 (0 komentarzy)
Mobilny punkt szczepień w Kościerzy...
27.07.2021 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2021 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE