Ścieżki rowerowe?

-3

Źródło ilustracji: Internet


Od ponad dwóch lat słyszymy o planowanej budowie ścieżek rowerowych w Gminie Kościerzyna.


Zaplanowano wybudowanie kilku w atrakcyjnych kierunkach. „Linie transportu rowerowego” mają łączyć Dworzec PKP w Kościerzynie z wybranymi miejscowościami w Gminie, takimi jak: Wielki Klincz, Skorzewo, Mały Podleś i Dobrogoszcz. Niestety od dwóch lat słyszymy jedynie o planowanej budowie a inwestycji jak nie ma tak nie ma… I wszystko wskazuje na to, że w tym roku również NIE BĘDZIE. Szkoda, bo mieszkańcy i turyści chętnie by z nich skorzystali. Warto inwestować w infrastrukturę drogową i w turystykę, jednak od pewnego czasu jakieś fatum zawisło nad planowanymi inwestycjami w Gminie Kościerzyna. Wszystko kończy się zazwyczaj na planowaniu. Aż dziw, że Wójt ( tak wybitny i transparentny), nie jest w stanie sfinalizować tak długo planowanych inwestycji. Ale jest też dobra wiadomość!!! Powstanie JEDNA ścieżka rowerowa - do Łubiany, ale tylko dlatego, że wybuduje ją Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 
Inni jak widać, potrafią zaplanować i zrealizować zamierzone cele. Warto brać z nich przykład.

Pozdrawiam Rafał Jażdżewski.
 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Środki sołeckie na kulturę na rok 2020 podzielone.
Uroczyste poświęcenie nowego wozu OSP - FILM, ZDJĘCIA

Komentarze

17.04.2018, 07:25 mops 217.97.***.***
2
Widać kampania ruszyła pełną parą

16.04.2018, 21:51 Anna K. 66.249.***.***
3
Wystarczy wójtowi podziękować za dotychczasową pracę (przy wyborach). Łubiany chyba sszczegónie wójt nie lubi. Bo wójtowi trzeba trzymać paluszek prosto. A jak sie tylko troche skrzywi to zaraz dana wioska traci. Ot taka gra!

16.04.2018, 10:59 Filip 37.248.***.***
6
Czy termin prac jest już znany?

16.04.2018, 10:21 Jan 37.47.***.***
-2
Myślę, że to nie jest wina wójta. To kwestie przetargowe. Nikt chętny się nie znalazł do wykonania tych tras albo oferty były zbyt wysokie na przeznaczony na to budżet:)


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.