Trwają prace nad boiskiem


Udostępnij:
Oceń: 3

Źródło ilustracji: Własne


Trwają prace nad boiskiem wielofunkcyjnym znajdującym się przy szkole. Jest to inwestycja dofinansowana ze środków Ministra Sportu i Turystyki.


Boiska wielofunkcyjne, których budowa została dofinansowana ze środków Ministra Sportu i Turystyki, składać się będą z boiska do piłki ręcznej/nożnej, dwóch boisk do koszykówki, boiska do tenisa ziemnego i boiska do siatkówki. Powstaną w Wąglikowicach, Wielkim Podlesiu oraz Łubianie (przy szkole). Dodatkowo w Łubianie zostanie zbudowana bieżnia o nawierzchni poliuretanowej długości około 200 m.
Trwają prace budowlane na trzech obiektach sportowych w Łubianie, Wąglikowicach i Wielkim Podlesiu. Widać już zarysy boisk, bieżni oraz piłkochwytów. Przywieziona została już sztuczna trawa oraz materiał do wykonania tartanu. Inwestycja na zlecenie Gminy Kościerzyna jest realizowana przez Firmę ELSIK sp. z o. o. Termin zakończenia robót 15 czerwca 2018 roku.

Źródło: Gmina Kościerzyna


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Własne. Opis: Powstające boisko wielofunkcyjne przy szkole.

Popularne artykuły

Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"
Ratujmy pszczoły w Łubianie!
Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE