Zawiadomienie - Ostrzeżenie!!


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: własne


Szanowni Mieszkańcy.

Nie jeden z nas dostał w ostatnim czasie "ostrzeżenie" podczas odbioru odpadów różnych odpadów. To nic innego jak kontrola przewoźnika tego, jak segregujemy nasze odpady. Każdy, kto miał coś źle, został o tym poinformowany poprzez naklejenie informacji na koszu. Padały takie stwierdzenia: "nie odebrali resztkowych a miałem tam jakąś puszkę i trochę trawy", "ja wrzuciłam do resztkowych trochę butelek, bo kosz był prawie pusty i nie zabrali" itp. Tak. Nie odebrali bo mieli do tego prawo. Wszystkich nas obowiązuje selektywna zbiórka odpadów. Dotyczy to też oczywiście bloków, ale o tym poniżej.


W blokach oprócz złej selekcji odpadów przez samych lokatorów dochodzi jeszcze do podrzucania śmieci przez letników i inne postronne osoby. Teraz już trochę mniej, ale w sezonie to wręcz plaga. O ile w przypadku domu "kara" (czterokrotnie wyższa opłata za zbiórkę nieselektywną) dotknie konkretnego domu to w blokach wszystkich mieszkańców danej spółdzielni. Poniżej pismo Spółdzielni Mieszkaniowej Milenium.

Marcin Żurek

Najnowsze artykuły

Ogłoszenia parafialne 28.11.2021
29.11.2021 (0 komentarzy)
Zebranie z rodzicami - wywiadówka.
26.11.2021 (0 komentarzy)
Znaleziono pieska
21.11.2021 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 21.11.2021
21.11.2021 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2021 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE