LUBIANA CUP 2018

0

Źródło ilustracji: LKS Ceramik


W sobotę, 16 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boisku orlik przy blokach rozegrane zostaną dwa turnieje piłki nożnej z cyklu LUBIANA CUP 2018. O główne trofeum rozgrywek powalczy aż dwadzieścia cztery zespoły. 12 drużyn z rocznika 2010/2011 powalczy o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna oraz Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana S.A. natomiast druga dwunastka z rocznika 2007-2008 powalczy o Puchar Starosty Kościerskiego.


Zachęcamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnego kibicowania naszym dzieciom podczas turnieju piłki nożnej LUBIANA CUP 2017. Z pewnością podczas rozgrywek nie zabraknie wielu emocji i widowiskowych akcji. Do Turnieju zgłosiło się 23 drużyny z województwa pomorskiego oraz jedna ekipa z obwodu kaliningradzkiego w Rosji – relacjonuje Krzysztof Recław organizator turnieju.
Startujemy już od godz. 9.00 a zakończenie planowane jest na godz. 14.30. Rocznik 2010-2011 wszystkie swoje mecze rozegra na stadionie w Łubianie (ul. Szkolna 1) natomiast w roczniku 2007-2008 grupa A rozegra swoje mecze na nowym boisku orlik, który znajduje się przy Zespole Kształcenia w Łubianie (ul. Szkolna 1), grupa B swoje mecze grupowe rozegra na orliku przy blokach (ul. Kościerska) – faza pucharowa odbędzie się już na boisku przy szkole – dodaje Krzysztof Recław.

Dzieci, Rodzice i Zarząd Klubu Ceramik Łubiana pragną podziękować wszystkich partnerom i sponsorom, którzy pomagają w organizacji tego największego w naszym powiecie turnieju piłki nożnej dla dzieci. Dziękujemy Gminie Kościerzyna; Starostwu Powiatowemu w Kościerzynie; Miastu Kościerzyna, Zakładowi Sportu, Kultury i Turystyki w Gminie Kościerzyna; Zakładom Porcelany Stołowej LUBIANA S.A.; Lubianie Hurt Sp. z o.o., Zakładowi Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński, WPŻ ELBUD Gdańsk Sp. z o.o, PPHU MAKSBET, Zakładowi Stolarskiemu STOLBON, Stowarzyszeniu Przyjaciół Wdzydz oraz Sołectwu Łubiana, Zespołowi Kształcenia w Łubianie, miejscowej Parafi; Redakcji Gryfa Kościerskiego oraz Panu Markowi Theus.

Patronat Honorowy nad turniejami objęli
Starosta Kościerski – Alicja Żurawska
Wójt Gminy Kościerzyna - Grzegorz Piechowski
Prezes Zakładów Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. –  Zbigniew Andrzejewski

Przyjdź i dopinguj swoich faworytów do zwycięstwa!

Krzysztof Recław


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Część Łubiany jutro bez prądu!
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Druhowie pożegnali forda - FILM

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.