Nowo otwarty gabinet naturoterapii w Łubianie.


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Projekt Odnowa Agata Orłowska


Zajmuję się głównie akupunkturą i szeroko pojętą naturoterapią. Oprócz akupunktury wykonuję moxę i świecowanie uszu. Leczę różne dolegliwości , a specjalizuję się w terapii  kręgosłupa i aparatu ruchu. Leczę również migreny, depresję i zaburzenia trawienia. Obecnie przyjmuję pacjentów w domu w Łubianie przy ul. Wiosennej 16. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona tez sauna japońska Ganbanyoku, która poprawia efekty terapii.Wymagane jest umówienie wizyty pod numerem telefonu 609991593 lub mailowo pod adresem: ataorlowska@gmail.com Możliwy jest również dojazd do pacjenta.

Serdecznie zapraszam
Agata Orlowska 
projektodnowa.com

 

Wcześniej gabinet zlokalizowany był w Gdańsku. Opinie na temat moich usług są dostępne na Google oraz Trójmiasto.pl, jak również stronie fb- https://www.facebook.com/projektodnowa/


Akupunktura

Warunkiem sprawnego funkcjonowania organizmu jest równowaga energii, jednak wiele czynników, w tym stres, zmęczenie, niedobory snu i inne zaburzają naturalną harmonię. Można ją przywrócić z pomocą akupunktury. Metoda ta jest znana od tysięcy lat i skutecznie zapobiega chorobom oraz pozwala utrzymać doskonały stan zdrowia. Z pomocą akupunktury można też skutecznie leczyć. Akupunktura, dzięki stymulacji określonych punktów na ciele, pozwala zlikwidować stany bólowe, (nerwice, migreny, depresje) a także leczyć bezsenność. W moim gabinecie indywidualnie dopasuję zabieg do potrzeb konkretnego pacjenta.

Akupunktura to metoda polecana w:

∙         leczeniu bólów głowy

∙         bólów migrenowych

∙         bólów reumatycznych

∙         bólów kręgosłupa

∙         bólów przewlekłych i pourazowych

∙         przykurczach i napięciach mięśni

∙         likwidacji zmarszczek, blizn, ran i oparzeń

Leczenie z zastosowaniem akupunktury ma liczne zalety, przede wszystkim nie obciąża organizmu jak środki farmakologiczne, a do tego nie powoduje skutków ubocznych. Jest też zabiegiem bezbolesnym, jeśli jednak ktoś boi się zastosowania igieł to ma alternatywę w postaci elektropunktury, czyli stymulacji odpowiednich punktów akupunkturowych, delikatnymi impulsami elektrycznymi.


Świecowanie lub konchowanie uszu 

Świecowanie uszu to metoda polecana w przypadku schorzeń uszu, gardła i nosa, a także w razie problemów z zatokami, zawrotami głowy, przeziębieniami, migrenami, szumami usznymi.

Wskazaniem do zabiegu jest też niedosłuch, przewlekłe zmęczenie i wiele innych objawów. Świecowanie uszu polega na umieszczeniu specjalnej świecy w przewodzie słuchowym. Świeca ta jest wykonana z wosku pszczelego, z włókna lnianego oraz ekstraktu miodowego,   a niekiedy jest też nasączona olejkami eterycznymi. Świeca ma też specjalną konstrukcję

– w środku jest wyłożona blaszką, na której zbierają się zanieczyszczenia wydobywające się z ucha podczas świecowania.

Świecowanie uszu jest bezbolesne,  bezpieczne, a do tego zabieg wiąże się z osiągnięciem stanu relaksu i odprężenia. Jedynymi przeciwwskazaniami do świecowania uszu są ostre choroby uszu lub zastosowane implanty i aparaty słuchowe. 

Stawianie baniek i masaż bańką

Stawianie baniek cieszy się opinią sprawdzonej metody leczniczej, która doskonale wpływa na przeziębienia, zmęczenie, napięcie mięśniowe, bóle pleców. Profesjonalne zabiegi stawiania baniek pozwalają wyleczyć infekcje górnych dróg oddechowych, a nawet takie choroby jak zapalenie oskrzeli lub płuc. Jest to metoda polecana przy osłabieniu odporności, problemach krążeniowych, a także w stanach stresu. Stawianie baniek jest zabiegiem bezpiecznym, z którego mogą korzystać osoby, w różnym wieku i stanie zdrowia. Polecamy ten zabieg również sportowcom. Już jeden zabieg pobudza krążenie oraz ożywia i regeneruje mięśnie. 

Serdecznie zapraszam
Agata Orlowska 
projektodnowa.com

 

 

 

Najnowsze artykuły

26 maja - Dzień Mamy
26.05.2023 (0 komentarzy)
Festyn Patriotyczny i projekcja filmu
24.05.2023 (0 komentarzy)
Czyja zguba? - pies wrócił do domu
22.05.2023 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 21.05.2023
22.05.2023 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2023 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE