Wakacje Kredytowe


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: internet + własne


Większość z Was pewnie już wie, że od 29 lipca 2022 kredytobiorcy mogą skorzystać z WAKACJI KREDYTOWYCH w 2022 i 2023 roku. W okresie tym możemy ZAWIESIĆ spłątę (nie mylić z umorzeniem) łącznie 8 rat, po 4 w każdym roku. Według zapowiedzi rządu, wnioski takie możemy składać pisemnie jak i elektronicznie.


Niestety, ale z wiadomych powodów (bankom nie jest na rękę to, co za ich plecami wymyśla nasz rząd) nie ułatwiają nam tego, wniosek często ciężko znaleźć. Tak przynajmniej było wczoraj - może banki miały zbyt mało czasu od uchwalenia ustawy. Podobnie jest też z tym, że mieliśmy mieć wybór czy składamy jeden wniosek na cały okres czy kilka wniosków na każdy miesiąc wakacji osobno. I tu też nie we wszytskich bankach jest taka opcja. Może to być celowe działanie banków, aby utrudnić kilentowi dostęp do Wakacji Kredytowych, zniechęcić lub zwyczajnie liczyć, że klient przeoczy termin na złożenie kolejnych wniosków. Poniżej prezentujemy dość praktyczny poradnik wiedzy ogólnej - indywidualnych dla wybranych banków musimy szukać na ich stronach.

Marcin Żurek

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE