Prognoza pogody 1-3 sierpnia


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe trzy dni.


Poniedziałek 1 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie zmienne, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany północno zachodni. W nocy zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie do 8°C, – 10°C. Wiatr słaby z kierunku północno zachodniego

Wtorek 2 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie małe do umiarkowanego, bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie do 22°C, – 25°C. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego, w drugiej części nocy i nad ranem spodziewane są opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie do 15°C. Wiatr słaby z kierunku zachodniego.

Środa 3 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie do 27°C. Wiatr słaby z i umiarkowany kierunków zmiennych. W nocy zachmurzenie zmienne przeważnie bezchmurnie. Temperatura minimalna wyniesie do 14°C. Wiatr słaby z kierunku zachodniego

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE