Prognoza pogody 5-7 sierpnia


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe trzy dni.


Piątek 5 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie małe po południu wzrastające do dużego możliwe przelotne opady deszczu.  Temperatura maksymalna wyniesie do 32°C. Wiatr słaby do umiarkowanego początkowo z kierunku południowego po czym zmieni kierunek na północno zachodni. W nocy zachmurzenie duże, w drugiej części nocy i nad ranem opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie do 16°C. Wiatr umiarkowany z kierunku północno zachodniego 

Sobota 6 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie duże rano możliwe jeszcze opady deszczu, z zbiegiem dnia zachmurzenie malejące do umiarkowanego i małego . Temperatura maksymalna wyniesie do 20°C. Wiatr słaby z kierunku północno zachodniego. W nocy zachmurzenie małe do umiarkowanego, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie do 9°C, – 12°C. Wiatr słaby z kierunków zmiennych.

Niedziela 7 sierpnia
W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane, możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie do 20°C, – 22°C. Wiatr słaby z kierunków zmiennych.

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE