Prognoza pogody 15-17 listopad


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe trzy dni.


15.11 – wtorek

Polska znajdzie się w polu obniżonego ciśnienia związanego z niżem nad Białorusią napływać będzie chłodna masa powietrzna polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie duże, bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 do 11 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku północno wschodniego skręcający na wschodni. Ciśnienie wyniesie 1015 hPa, i będzie powoli spadać. Wieczorem i nocy zachmurzenie umiarkowane do dużego, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie do 5 stopni Celsjusza. Wiatr  słaby do umiarkowanego z kierunku północno wschodniego skręcający na wschodni. Ciśnienie wyniesie 1011hPa.

16.11 – środa

Polska znajdzie się w polu obniżonego ciśnienia, napływać będzie nadal chłodniejsza masa powietrza polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane, bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 do 7 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany do silnego, wschodni w porywach do 50 – 65 km/h. Ciśnienie wyniesie 1011 hPa. Wieczorem i w nocy zachmurzenie małe bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 3 do 4 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany z kierunku wschodniego. Ciśnienie wyniesie 1013 hPa.

17.11 – czwartek

Polska znajdzie się w zasięgu zatoki niskiego ciśnienia związanej z układem niżowym którego ośrodek znajdzie się nad Wielką Brytanią oraz Morzem Północnym, napływać będzie chłodna masa powietrzna polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie do 3 stopni Celsjusza. Wiatr początkowo słaby wzrastający do umiarkowanego w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie wyniesie 1011 hPa. Wieczorem i w nocy zachmurzenie umiarkowane, bez opadów deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 0 do 2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby do umiarkowanego z kierunku wschodniego. Ciśnienie wyniesie do 1014 hPa.

Najnowsze artykuły

Oferta pracy sezonowej
14.06.2024 (0 komentarzy)
Koncert charytatywny w Lipuszu
12.06.2024 (0 komentarzy)
Festyn szkolny „Miłota na Kaszëbach”
12.06.2024 (0 komentarzy)
Wyniki wyborów do Parlamentu Europe...
10.06.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE