Prognoza pogody 18-20 listopad


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe trzy dni.


18.11 – piątek 

Nadal pozostawać będziemy w zasięgu układu wysokiego ciśnienia z ośrodkiem nad Skandynawią, w dalszym ciągu pozostawać będziemy pod napływem chłodnej masy powietrza arktycznego morskiego. W ciągu dnia zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do 2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby północno wschodni. Ciśnienie wyniesie 1013 hPa Wieczorem i w nocy zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 0 do -3 stopnie Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku wschodniego. Ciśnienie wyniesie 1014 hPa.

19.11 – sobota 

Polska w nadal pozostawać będziemy w zasięgu układu wysokiego ciśnienia, którego ośrodek znajdzie się nad Zatoką Botnicką, Nadal napływać będzie chłodna masa powietrza arktycznego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie do -1 stopnia Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku południowego. Ciśnienie wyniesie 1015 hPa. W nocy zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od -4 do -6 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z południowego wschodu skręcający na południowy. Ciśnienie wyniesie 1016 hPa.

20.11 – niedziela

Znajdować się będziemy w zasięgu płytkiej zatoki niskiego ciśnienia związanej, z którego niżem ośrodek znajduje się nad południową Szwecją, nadal pozostawać będziemy w napływie chłodnej tej samej masy pochodzenia arktycznego. W ciągu dnia zachmurzenie małe do umiarkowanego, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do 2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby do umiarkowanego z kierunku południowego. Wieczorem i w nocy zachmurzenie umiarkowane do dużego, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od -3 do -6 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Najnowsze artykuły

Zaginął pies
05.12.2023 (0 komentarzy)
Nasze "Otwarte Serca" w telewizji T...
03.12.2023 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 03.12.2023
03.12.2023 (0 komentarzy)
Komunikat SANEPIDu - woda zdatna d...
27.11.2023 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2023 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE