Prognoza pogody 21-23 listopad


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe trzy dni.


21.11 – poniedziałek

Polska znajdować się będzie w zasięgu płytkiej zatoki niskiego ciśnienia związanej z płytkim niżem,  ośrodkiem nad południową Szwecją, napływać będzie chłodna masa powietrza arktycznego. W ciągu dnia zachmurzenie duże, możliwe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 do 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku południowego. Ciśnienie wyniesie 1005 hPa. Wieczorem i w nocy zachmurzenie duże malejące do umiarkowanego, początkowo możliwe jeszcze opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -7 do -2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku południowego.

22.11 – wtorek

Polska znajdować się będzie w zasięgu zatoki wtórnego układu niskiego ciśnienia którego ośrodek znajdzie się nad Morzem Norweskim , napływać będzie z południa cieplejsza masa powietrza polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane do dużego, możliwe są przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do 2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku południowo wschodniego. Ciśnienie wyniesie 1010 hPa. Wieczorem I w nocy zachmurzenie  duże możliwe przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie od 0 do -4 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunku południowego.

23.11 – środa

Polska znajdować się będzie w słabo gradientowym polu ciśnienia miedzy, napływać będzie cieplejsza masa powietrzna polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane do dużego, możliwe przelotne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do 2 stopni Celsjusza.  Wiatr słaby południowo wschodni. Ciśnienie wyniesie 1010 hPa. W nocy zachmurzenie umiarkowane do dużego lokalnie możliwe przelotne słabe opady śniegu I śniegu z deszczem. Temperatura minimalna wyniesie od -2 do 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby południowy. Ciśnienie bez większych zmian wyniesie 1010 hPa.

Najnowsze artykuły

Informacja na temat kolumn wojskowych
25.02.2024 (0 komentarzy)
Oddaj lęki, ból i smutek w dobre ręce
22.02.2024 (0 komentarzy)
Wyłączenie planowe zasilania
21.02.2024 (0 komentarzy)
Podatek od nieruchomości I rata
21.02.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE