Prognoza pogody 28-29 listopad


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Internet


Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na najbliższe dwa dni.


28.11 – poniedziałek

Polska znajdować się będzie w zasięgu układu wysokiego ciśnienia którego ośrodek znajdzie się nad Rosją, napływać będzie cieplejsza masa powietrza polarnego morskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane do dużego, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie do 3-4°C. Wiatr słaby południowo wschodni. Ciśnienie wyniesie 1025 hPa. Wieczorem i w nocy zachmurzenie umiarkowane do dużego z możliwymi przejaśnieniami, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie do 1‐2°C. Wiatr słaby do umiarkowanego z południowego wschodu. Ciśnienie wyniesie 1027 hPa.

29.11 – wtorek

W ciągu dnia Polska pozostawać będzie w zasięgu układu wysokiego ciśnienia z ośrodkiem nad Rosją w okolicach Morza Białego, oraz południowo wschodnią częścią Europy, napływać będzie cieplejsza masa powietrza polarnomorskiego. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane do dużego, możliwe słabe przelotne opady mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie do 2°C. Wiatr słaby z kierunku wschodniego. Ciśnienie wyniesie 1028 hPa. Wieczorem I w nocy zachmurzenie umiarkowane do dużego, w nocy bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie do -1°C. Wiatr słaby z kierunku wschodniego. Ciśnienie wyniesie 1030 hPa.

Najnowsze artykuły

Zaginął pies
05.12.2023 (0 komentarzy)
Nasze "Otwarte Serca" w telewizji T...
03.12.2023 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 03.12.2023
03.12.2023 (0 komentarzy)
Komunikat SANEPIDu - woda zdatna d...
27.11.2023 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2023 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE