To chyba jakiś żart!


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Szanowni Mieszkańcy.

Wczoraj pochwała za choinki a dziś? Zbiórka trwała do czwartku 12 stycznia. Choinki miały być odebrane w piątek 13 stycznia, ale dla bezpieczeństwa przełożyliśmy odbiór na środę 18 stycznia (, żeby zapominalscy i ci z "długim ogonem" zdążyli się ich pozbyć (10 dni to dość długi okres na przyniesienie z bloku choinkę). Żeby nie było gadania, że nie wiedział, że nie było ogłoszenia itd i co? Ktoś się obudził i wczoraj po odbiorze choinek przyniósł kolejne. Zgoda na składowanie choinek na prywatnym terenie była do 12 stycznia. Właściciel zrobił nam grzeczność, a my tego nie szanujemy. Dziś to nie jest nic innego jak nielegalne podrzucanie śmieci komuś innemu. 


Proszę o bezzwłoczne zabranie swoich choinek i pozbycie się ich w inny legalny sposób. W przeciwnym wypadku kolejne zbiórki nie będą organizowane - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. To jest dokładnie taka sama sytuacja jak przed laty przy garażach, gdzie odpady zostały wystawione po terminie i leżały tam potem bardzo długo, a do nich kolejni dorzucali następne.

Jeśli ktokolwiek zauważył ten fakt proszony jest o przekazanie informacji osobie/osobom, które te choinki przyniosły po fakcie. 

Marcin Żurek

Najnowsze artykuły

Informacja na temat kolumn wojskowych
25.02.2024 (0 komentarzy)
Oddaj lęki, ból i smutek w dobre ręce
22.02.2024 (0 komentarzy)
Wyłączenie planowe zasilania
21.02.2024 (0 komentarzy)
Podatek od nieruchomości I rata
21.02.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE