Noc Świętojańska


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


W dniu 23 czwerwca w Łubianie na Altanach odbyła się impreza plenerowa Noc Świętojańska.


Impreza zaplanowana na godzinę 19:00 rozpoczęła się punktualnie. Pojawiali się pierwsi goście, zapłonęło ognisko. Z upływem czasu zebrało się nas więcej. Przeprowadziliśmy liczne konkursy dla dzieci jak i dorosłych - konkurs na najpiękniejszy wianek, spacer farmera, rysowanie taty z okazji ich święta czy pompki na czas. Praktycznie w każdym konkursie można było zdobyć nagrody. Od nagrody głównej w postaci odkurzacza do nagród pocieszenia typu kubek czy lizak. Nagrodą specjalną w konkursie dla mężczyzn na największą ilość pompek w określonym czasie był aparat cyfrowy, który wraz z Kamilem zdobyliśmy jako nagrodę na najlepszą witrynę wiejską w konkursie "Sołectw@ w sieci" w roku 2017. 

Oprawę muzyczną zapewnił DJ ChajLive oraz gościnnie DJ Verio z Łodzi. 

Pomimo drobnych usterek i związanych z nimi przerw (problemy z zasilaniem z agregatu) imprezę uważam za udaną. Pogoda dopisała na tyle, że nie padało to jednak uczestników było mniej, jak w roku ubiegłym, a szkoda. W tym roku przybyli również obywatele Ukrainy i bawili się wspólnie z nami. Niestety nie było nas zbyt wielu, a szkoda. Jednak Ci, którzy byli dobrze się bawili. Imprezę zakończyliśmy po godzinie drugiej.

Przydał się również zbudowany w roku ubiegłym nasz nowy plac zabaw, na którym dzieci miło spędzały wolne chwile. 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy tj: Agnieszce, Łukaszowi, Kamilowi, Rafałowi oraz sponsorom Zakładom Porcelany Stołowej "Lubiana S.A." oraz Zakładowi Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna. Szczególne podziękowania dla Radka DJ Verio, który specjalnie na tę imprezę przyjechał aż z Łodzi. Dziękuję również naszym pracownikom społecznie-użytecznym za przygotowanie altan jak i za sprzątnięcie po zakończeniu imprezy. 

Radek (DJ Verio) zapowiedział kolejną imprezę. Odbędzie się już za 3 tygodnie czyli 14 lipca a będzie to druga edycja Lubiana Disco Party, której to jest on głównym organizatorem jak i pomysłodawcą. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy na stronie organizatora lubianadiscoparty.pl

Fotorelację zobaczymy w poprzednim artykule a poniżej fragmenty wideo z zabawy.

Marcin Żurek. 

Popularne artykuły

Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Ratujmy pszczoły w Łubianie!
Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE