10 urodziny naszej strony


Udostępnij:
Oceń: 3

Źródło ilustracji: Internet + własne


Drodzy Mieszkańcy, Czytelnicy. Dzisiaj nasza strona obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Gdyby była człowiekiem to w tym roku poszła by do komunii. Gdyby była pieskiem to byłaby już poczciwą psiną. Gdyby była czasem byłaby dekadą. Gdyby była dowodem osobistym to własnie straciłaby ważność. Gdyby była wójtem/prezydentem to właśnie skończyłaby drugą, ostatnią kadencję. Gdyby była dobrym filmem, to już powoli stawałby się klasykiem. Gdyby była komputerem to byłaby już przeżytkiem. Gdyby była metalową puszką to właśnie by się rozłożyła.

Ale nie jest niczym z powyższych. Jest stroną internetową i wchodzi własnie 11 rok swojego istnienia. Stroną, którą stworzyliśmy dla Was 10 lat temu i tworzymy nadal.


Czy 10 lat to dużo? Jest to tylko i aż:
120 miesięcy,
521 tygodni i 5 dni,
3652 dni,
87 648 godzin,
5 258 880 minut oraz
315 532 800 sekund.

Dziękuję tym, którzy są z nami i od początku nam kibicują. Dziękuję Wam, że mamy dla kogo pracować. Dziękuję jak zawsze Kamilowi, bo to jego praca w stworzenie i stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem jak i ulepszaniem. W dalszej części artykułu Kamil przygotwał trochę statystyk.

Raz jeszcze dziękuję.

Marcin Żurek

Przez cały ten czas napisaliśmy dla Was ponad 4500 artykułów, wszystko po to, abyście zawsze mogli być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami z Łubiany i okolic. Chcemy tutaj także podziekować wszystkim, którzy nadsyłają do nas przeróżne materiały do umieszczenia na stronie. Prawie każdego tygodnia otrzymujemy od Was informacje o zagnionych kotkach i pieskach, o garażach/mieszkaniach/działakach ogrodniczych na sprzedaż lub wynajem, o akcjach w szkole czy o inicjatywach harcerzy. Tylko ostatni rok to 407 artykułów i 176 komentarzy. Głównie Waszych.

Dziękujęmy wszystkim za obecność przez tę dekadę, za dobre rady co można ulepszyć na stronie, za dodatkowe materiały, za komentarze pod artykułami, za współtworzenie tej strony razem z nami. Życzymy sobie i Wam kolejnych lat spędzonych wspólnie na tej stronie.

Kamil Pek, Marcin Żurek

P.S. Jeśli ktoś chciałby sobie przypomnieć jak wyglądały poszczególne wersje strony to zapraszamy do urodzinowego artykułu sprzed trzech lat: solectwolubiana.pl/articles/1002.

P.S. 2 Z ciekawszych statytyk do tej pory na naszej stronie umieściliśmy 46 arktyłuów informująych o Awarii Zasliania, 159 artykuły z Ogłoszeniami Parafialnymi oraz 382 artykułów opsiujących akcje naszej OSP.

Najnowsze artykuły

26 maja - Dzień Mamy
26.05.2023 (0 komentarzy)
Festyn Patriotyczny i projekcja filmu
24.05.2023 (0 komentarzy)
Czyja zguba? - pies wrócił do domu
22.05.2023 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 21.05.2023
22.05.2023 (0 komentarzy)
Komentarze

07.04.2023, 08:29 Żorżyk 37.47.***.*** -
1
Dziękujemy oby tak dalej 😁

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2023 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE