Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: internet + własne


Szanowni Mieszkańcy - Wyborcy.

15 października 2023 roku odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Poniżej, jako pierwsi w regionie, publikujemy listy kandadatów, których znajdziemy na swoich kartach do głosowania (chyba, że ktoś zrezygnuje)

Uwaga ważne!

Nikogo nie promujemy i promować nie będziemy. Poniższe listy kandydatów są skopiowane ze strony rządowej i dokładnie w takiej samej kolejności opublikowane. Jedyne do czego będziemy zachęcać to do UDZIAŁU W WYBORACH.

Sołtys oraz Administrator


Kandydaci w wyborach do Senatu - Okręg wyborczy numer 63

Nazwisko i imiona Komitet Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
BUTZA Sławomir Łukasz KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ technik elektronik Sternowo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
DRELICH Dariusz KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Ekonomista Lublewo Gdańskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
GÓRSKA Anna KW NOWA LEWICA specjalistka do spraw stosunków międzynarodowych Straszyn członek partii politycznej: Lewica Razem
MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek KWW DARIUSZA MĘCZYKOWSKIEGO Nauczyciel Grabówko nie należy do partii politycznej

 

Kandydaci w wyborach do Sejmu - Okręg wyborczy numer 26

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 NOWACKA Barbara Anna informatyczka Warszawa członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek historyk Słupsk członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 KRZYWONOS‑STRYCHARSKA Henryka Krystyna maszynistka biurowa Gdańsk członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 BUDNIK Marek Stanisław przedsiębiorca Wejherowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna prawnik - adwokat Grabno członek partii politycznej: Nowoczesna
6 PLOCKE Kazimierz Florian inżynier rolnictwa Kłanino członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa nauczyciel Osowo Lęborskie członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 AZIEWICZ Tadeusz ekonomista Gdynia członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna przedsiębiorca Charzykowy członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 LAMCZYK Stanisław Józef inzynier mechanik Somonino członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 SIEMASZKO Rafał zawodnik dyscypliny sportu Gdynia nie należy do partii politycznej
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika administator nieruchomości Chwaszczyno nie należy do partii politycznej
13 ŁUCZYCKA Krystyna nauczycielka Człuchów nie należy do partii politycznej
14 KONIARSKA Beata ekonomistka Gdynia nie należy do partii politycznej
15 SZROEDER Jaromir Jacek muzealnik Parchowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16 HAASE Olga Maria rolnik Krępsk nie należy do partii politycznej
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek nauczyciel historii Wejherowo nie należy do partii politycznej
18 WOJTUNIK Anna Monika dyplomowany opiekun medyczny Pierwoszyno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
19 BLOCK Wojciech Józef prezes zarządu Gniewino członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20 CERKOWSKA‑MARKIEWICZ Adriana Teresa wyższy urzędnik samorządowy Ustka członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
21 FOPKE Tomasz Michał specjalista ds. sprzedaży Chwaszczyno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga przedsiębiorca Gdynia członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr student prawa Gdynia nie należy do partii politycznej
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz socjolog Gdynia członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
25 LASKOWSKA‑BOBULA Sylwia Justyna specjalista ds. pozyskiwania funduszy Borkowo nie należy do partii politycznej
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław prezes Miastko nie należy do partii politycznej
27 REK Danuta Bogumiła nauczyciel Kartuzy nie należy do partii politycznej
28 CZUCHA Zdzisław Józef inżynier budownictwa Kościerzyna członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BIERNACKI Marek parlamentarzysta Kielno nie należy do partii politycznej
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław dyrektor handlowy Puck członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3 TOMCZAK Wioleta Barbara specjalista zdrowia publicznego Gdynia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena inżynier rolnictwa Luzino członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 KACZMAREK Patryk Tomasz nauczyciel akademicki - kierunki ekonomiczne Pępowo członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 KŁODZIŃSKI Jarosław menedżer sportu Gdynia nie należy do partii politycznej
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław prezes spółki branży budowlanej Lubowidz członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 MIKOŁAJCZYK Anna inżynier geodeta Gdynia członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz nauczyciel historii Rumia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria ogrodnik Włynkówko nie należy do partii politycznej
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka przedsiębiorca Rumia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej instruktor nauki jazdy Chojnice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13 BARYŁA Aneta Sylwia technik hotelarz Kościerzyna członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 KURECKI Bogdan Jan rolnik Zamek Kiszewski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 KĄTNIK Beata Barbara ekonomistka Słupsk nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 ŁUKOWSKA Anna Maria fizjoterapeuta Puck członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 LESZKOWSKA Karolina politolog Żukowo członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara rolnik Nowe Polaszki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz socjolog Bolszewo członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
20 BUCIOR Piotr Stanisław oficer sił zbrojnych Kleszczewko nie należy do partii politycznej
21 ROLBIECKI Jordan Dawid referent Chojnice członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
22 URBAŃSKA Alicja Anna handlowiec Gdynia nie należy do partii politycznej
23 PALUCH Krystyna Maria referent Chojnice nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
24 DORNIAK Krystyna Stefania księgowa Żukowo nie należy do partii politycznej
25 BOGDANOW Edyta emerytka Słupsk nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta nauczyciel Karwieńskie Błoto Drugie członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
27 KORBUT Dorota Małgorzata dziennikarz Gdynia nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
28 DZIAMBOR Artur Erwin parlamentarzysta Gdynia członek partii politycznej: Wolnościowcy

KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KIDA Oskar Przemysław prawnik Warszawa członek partii politycznej: Bezpartyjni Samorządowcy
2 GUZEK Łukasz Waldemar przedsiębiorca Gdynia nie należy do partii politycznej
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej przedsiębiorca Warszawa nie należy do partii politycznej
4 RÓŻAŃSKA Monika przedsiębiorca Gdynia nie należy do partii politycznej
5 ILNICKI Aleksander Marek przedsiębiorca Warszawa członek partii politycznej: Bezpartyjni Samorządowcy
6 GRONOWSKA Edyta Maria ekonomistka Gdynia nie należy do partii politycznej
7 STAWICKI Sylwester przedsiębiorca Warszawa nie należy do partii politycznej
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta przedsiębiorca Chwaszczyno nie należy do partii politycznej
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek przedsiębiorca Gdynia nie należy do partii politycznej
10 WYSOCKA Dominika Maria asystent osoby niepełnosprawnej Chwaszczyno nie należy do partii politycznej
11 PERKOWSKI Jakub ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Federacja dla Rzeczypospolitej
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria dziennikarka Chwaszczyno nie należy do partii politycznej
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard ekonomista Otrębusy nie należy do partii politycznej
14 BIEŃKOWSKA Patrycja nauczyciel Gdynia nie należy do partii politycznej
15 KLINKOSZ Dawid przedsiębiorca Dzierżążno nie należy do partii politycznej
16 ŻAK Dominika Maria nauczyciel Bolszewo nie należy do partii politycznej
17 MIKITA Mateusz Krzysztof przedsiębiorca Konstancin-Jeziorna nie należy do partii politycznej
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria artysta sztuki Pruszcz Gdański nie należy do partii politycznej
19 MARCZUK Jakub technik logistyk Juszkowo nie należy do partii politycznej
20 TKACZ Sylwia pielęgniarka Żyrardów nie należy do partii politycznej
21 FIKUS Krystian Marcin technik logistyk Żukowo nie należy do partii politycznej
22 NOSOWSKA Karolina Ewa przedsiębiorca Dęblin nie należy do partii politycznej
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward technik mechanik sp. obróbki skrawaniem Człuchów nie należy do partii politycznej
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta ekonomista Gdańsk nie należy do partii politycznej
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa przedsiębiorca Nowy Dwór Mazowiecki nie należy do partii politycznej
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika przedsiębiorca Nowy Dwór Mazowiecki nie należy do partii politycznej
27 BASTECKA Justyna pielęgniarka Ciechanów członek partii politycznej: Bezpartyjni Samorządowcy
28 TRĘBICKI Marek dyrektor do spraw cyberbezpieczeństwa Gdynia nie należy do partii politycznej

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 TYSZKA Stanisław wykładowca akademicki Warszawa członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
2 SZYMAŃSKI Krzysztof przedsiębiorca Suchy Dwór członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 NIŻNIK Konrad Michał specjalista ds. zagospodarowania przestrzennego Miszewko członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł przedsiębiorca Wejherowo członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
5 WAŁDOCH Marcin Piotr nauczyciel akademicki Chojnice nie należy do partii politycznej
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina nauczyciel Bojano nie należy do partii politycznej
7 JERECZEK Mateusz Jan geodeta Lipusz członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
8 BRUC Piotr Sławomir policjant emeryt Kębłowo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 SOBKOWIAK Angelika Melania przedsiębiorca Czersk członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
10 PEREK Lidia Maria przedsiębiorca Gdynia członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
11 DYSZER Michał przedsiębiorca Lemany członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef przedsiębiorca Bytów członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej przedsiębiorca Karlikowo członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
14 SKELNIK Piotr Tomasz spedytor Rumia członek partii politycznej: Ruch Narodowy
15 LOTKOWSKI Adam informatyk Gdynia członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
16 KURECKA Iwona Dorota nauczyciel Gdynia członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
17 GRYŃ Jarosław administratywista Lębork członek partii politycznej: Ruch Narodowy
18 KUBIAK Edyta logistyk Gdynia członek partii politycznej: Ruch Narodowy
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka manager Krępa Słupska członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej przedsiębiorca Lębork członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
21 OBERLAND Jacek Henryk inżynier chemii Rychnowy członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
22 IWELSKA Małgorzata Halina przedsiębiorca Kościerzyna nie należy do partii politycznej
23 OŻGA Marian technik budowlany Słupsk członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
24 KLEJMENT Piotr Dawid historyk Piła członek partii politycznej: Ruch Narodowy
25 JAMRÓZ Samanta Aldona operator maszyny sztancującej Gdynia członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
26 SAWICKA Agnieszka Beata przedsiębiorca Wejherowo nie należy do partii politycznej
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa przedsiębiorca Nadole członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
28 KLEIN Krzysztof menadżer projektów Gdynia członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

KW NOWA LEWICA

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 DZIEMIANOWICZ‑BĄK Agnieszka Ewa parlamentarzystka Wrocław członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 RUTKA Marek Andrzej nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne Gdynia członek partii politycznej: Nowa Lewica
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj doradca klienta Gdynia członek partii politycznej: Lewica Razem
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia oficer zawodowy sił zbrojnych Gdańsk członek partii politycznej: Nowa Lewica
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława technik analityki medycznej Słupsk nie należy do partii politycznej
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz ekonomista Gdynia członek partii politycznej: Nowa Lewica
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina doradca klienta Rekowo Górne członek partii politycznej: Lewica Razem
8 GONTAREK Piotr Paweł specjalista ochrony środowiska (emerytowany) Lębork członek partii politycznej: Nowa Lewica
9 BUZA Adam Henryk technik mechanik Nieżywięć członek partii politycznej: Nowa Lewica
10 KALINOWSKA Jolanta Maria zarządca nieruchomości Karczemki członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska
11 CHUDZIK Arkadiusz biolog Słupsk członek partii politycznej: Nowa Lewica
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna inżynier teleinformatyk Gdynia członek partii politycznej: Lewica Razem
13 MARCIAK Rafał Marcin psycholog biznesu Gdynia członek partii politycznej: Nowa Lewica
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria technik ekonomista Gdynia nie należy do partii politycznej
15 KUTWA Marzena ekonomista Słupsk członek partii politycznej: Lewica Razem
16 STENCEL Beata Krystyna doradca klienta Kościerzyna członek partii politycznej: Nowa Lewica
17 LUBIEWSKI Adam Marek inspektor ochrony danych osobowych Kębłowo członek partii politycznej: Lewica Razem
18 CZEKAŃSKA Barbara opiekun medyczny Wejherowo nie należy do partii politycznej
19 PRUSINOWSKA Magdalena specjalista do spraw rekrutacji pracowników Możdżanowo członek partii politycznej: Lewica Razem
20 SZNEIDROWSKI Tomasz ekonomista Gdynia członek partii politycznej: Nowa Lewica
21 ANZEL Tomasz ratownik wodny Gdynia członek partii politycznej: Nowa Lewica
22 GOWOROWSKA‑ADAMSKA Hanna Małgorzata emerytowany nauczyciel Gdynia nie należy do partii politycznej
23 GAJEWSKA Beata Krystyna nauczyciel historii Gdynia członek partii politycznej: Lewica Razem
24 DAMPS Grażyna Ewa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Kartuzy członek partii politycznej: Nowa Lewica
25 WĘGRZYN Szymon ekonomista Gdańsk członek partii politycznej: Unia Pracy
26 LAMENTOWICZ Wojciech nauczyciel akademicki nauki społeczne Rumia nie należy do partii politycznej
27 HASKA Karolina właściciel małego sklepu Wejherowo członek partii politycznej: Lewica Razem
28 IKONOWICZ Piotr Igor dziennikarz Warszawa nie należy do partii politycznej

KW POLSKA JEST JEDNA

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KLEIN Piotr Grzegorz przedsiębiorca Gdańsk członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech nauczyciel Dębnica Kaszubska członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3 SKURAS Anna Afrodyta pracownik biurowy Gdynia członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 ZALEWSKA Elżbieta księgowa Gdynia członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred przedsiębiorca Pępowo nie należy do partii politycznej
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria przedsiębiorca Otomino nie należy do partii politycznej
7 WOLAŃSKA Weronika nauczyciel Kartuzy nie należy do partii politycznej
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa pracownik biurowy Kaliska nie należy do partii politycznej
9 STOBIERSKA‑BUDZISZ Anna Agnieszka nauczyciel Chałupy nie należy do partii politycznej
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz manager sportu Poznań nie należy do partii politycznej
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta nauczyciel Kiełpino nie należy do partii politycznej
12 SERKOWSKI Mieczysław dyrektor techniczny Smętowo Chmieleńskie nie należy do partii politycznej
13 KAMOLA Władysław Adam rolnik Żabno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold menedżer Sierakowice nie należy do partii politycznej
15 WENTA Zygmunt Kazimierz rolnik Sierakowice nie należy do partii politycznej
16 KREFTA Tomasz Franciszek przedsiębiorca Sierakowice nie należy do partii politycznej
17 MICHALAK Jerzy malarz Mrozy nie należy do partii politycznej
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz przedsiębiorca Gowidlino nie należy do partii politycznej
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek rolnik Kujaty nie należy do partii politycznej

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MÜLLER Piotr Józef prawnik Słupsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj poseł na Sejm RP Chojnice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 ARCISZEWSKA‑MIELEWCZYK Dorota Irvina ekonomista Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 HORAŁA Marcin Michał prawnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman ekspert ds. energetyki morskiej Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna ekonomistka Lębork członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz mgr inż. mechanik okrętowy Kościerzyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 LEYK Sylwia Ewa urzędnik państwowy Prokowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 BARZOWSKI Jerzy polityk Rzepnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 DAMBEK Roman Witold mgr inż. mechanik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 KLAWITER Kazimierz ekspert ds. standaryzacji Rumia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KOWALSKI Michał Bartosz nauczyciel Chłapowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 DREWA Marcin Paweł politolog Wejherowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BEŁBOT Marcin inżynier budownictwa Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 MACKIEWICZ‑SASIAK Violetta Lilianna socjolog Reda członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof inżynier mechanik Czarne członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta mgr ochrony środowiska Ustka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 JAWORSKA Grażyna Teresa dyrektor SP ZOZ Żukowo Żukowo nie należy do partii politycznej
19 SZARAN Jacek inżynier technologii żywności Słupsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 STOLARCZYK Paweł prawnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 TOBOLSKA Monika prawnik Chojnice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław stolarz Wąglikowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 LIS Anna dyrektor szkoły Marki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 KACALAK Renata politolog Nowa Wieś członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech nauczyciel mgr historii Miastko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta kierownik pociągu Człuchów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej prawnik Gdańsk członek partii politycznej: Suwerenna Polska
28 GAJDA Szymon Jan radca prawny Gdańsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Marcin Żurek, Kamil Pek

Źródło: gov.pl

Najnowsze artykuły

Ogłoszenia parafialne 17.09.2023
17.09.2023 (0 komentarzy)
Znaleziono klucze
17.09.2023 (0 komentarzy)
Dzień Seniora 2023 - zapisy
17.09.2023 (0 komentarzy)
Wycieczka rowerowa + biesiada kaszu...
14.09.2023 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2023 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE