Łubiana Disco Party – 3 dni do imprezy


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: Własne


Dziś już środa, a to oznacza że zostały 3 DNI do Imprezy jaką jest Łubiana Disco Party.


JEST TO OSTATNI POST PRZED IMPREZĄ, ZAWIERA ON BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ TURYSTÓW KTÓRZY MAJĄ ZAMIAR ODWIEDZIĆ ALTANY W TEN WEEKEND:

  1. PRZYPOMINAMY O REGULAMINIE IMPREZY – DOSTĘPNY TUTAJ
  2. IMPREZA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 18:00 JEDNAK Z POWODÓW BEZPIECZEŃSTWA JAK I MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH – ALTANY BĘDĄ NIEDOSTĘPNE DLA GOŚCI OD GODZINY 14:45 DO 17:45.
  3. PRZYPOMINAMY O ZAKAZIE WNOSZENIA ALKOHOLU W OPAKOWANIACH SZKLANYCH – KAŻDA OSOBA KTÓRA TAK OWE WNIESIE NA TEREN IMPREZY BĘDZIE ZOBOWIĄZANA JĄ OPUŚCIĆ.
  4. IMPREZA JEST ZABEZPIECZONA POD KAŻDYM WZGLĘDEM TECHNICZNYM JAK I URZĘDOWYM. WEZWANIE POLICJI CZY INNYCH SŁUŻB NIE ZAKŁÓCI JEJ PRZEBIEGU.
  5. PODCZAS TRWANIA IMPREZY OSOBY ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNE BĘDĄ OZNACZONE KOSZULKĄ W KOLORZE CZARNYM Z OFICJALNYM LOGIEM IMPREZY – PROSIMY O WYKONYWANIE POLECEŃ PRACOWNIKÓW BO ONI ODPOWIADAJĄ ZA BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA JAK I INNYCH UCZESTNIKÓW IMPREZY.
  6. STREFA VIP – SEKTOR ALTAN ODGRODZONY BIAŁO-CZERWONĄ TAŚMĄ DO KTÓREJ MOŻE WEJŚĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBA POSIADAJĄCA IDENTYFIKATOR Z NAPISEM „OBSŁUGA”(WYDZIELAMY TEN SEKTOR ZE WZGLĘDU POZWOLENIA NA ALKOHOL PODCZAS IMPREZY A SPRZĘT TEŻ MA SWOJĄ WARTOŚĆ I W SYTUACJI JEGO ZNISZCZENIA ODPOWIE ZA TO OBSŁUGA).

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY JUŻ W SOBOTĘ 14.07.2018

Więcej na: lubianadiscoparty.pl

Popularne artykuły

Zmiana godzin otwarcia Agencji Pocztowej w Łubianie.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
Dziad swoje, baba swoje 
Nowy rozkład jazdy PKP i PKS

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE