Uwaga! Obiekt monitorowany.


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Szanowni Mieszkańcy.

Miejmy nadzieję, że taki widok z powyższego zdjęcia przejdzie już do historii, a takie incycenty więcej nie będą miały miejsca. Niestety sami nie szanujemy swojego otoczenia, sami niszczymy to co zostało zrobione, często wspólnymi siłami i za nasze wspólne pieniądze, bo przecież budżet gminy składa się między innymi z naszych podatków. Cięzko już dziś policzyć ile to razy były niszczone ławki i stoły na altanach, ile razy zniszczone były zabawki na placu zabaw, ile razy niszczone były kwietniki. Odechciewa się robić cokolwiek w obawie o dewastację. Zamiast inwestować na przykład w kolejne zieleńce, trzeba inwestować w kamery. To samo dotyczy bałaganu pozostawianego po weekendowych sptkaniach towarzyskich. Niemal co poniedziałek nasi pracownicy społecznie-użyteczni usuwają ich skutki w postaci pobitego szkła, pozostawionych w każdym końcu śmieci oraz przewróconych stołów czy ławek.

Czy to tak powinno wyglądać? 

Aby chronić nasz wspólny dorobek, w dniu dzisiejszym uruchomiono kamery na altanach. To już drugi, obok tego na PKP, monitorowany obiekt publiczny w naszej Łubianie. 


Marcin Żurek

 

Najnowsze artykuły

Majowe w Łubianie
21.05.2024 (0 komentarzy)
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze
20.05.2024 (0 komentarzy)
Piknik rodzinny w Łubianie połączon...
19.05.2024 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 19.05.2024
19.05.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

25.04.2024, 15:31 Mieszkaniec 78.30.***.*** -
-2
Więcej Ukraińców do Lubiany. Siedzą, chleją i rozwalają. Nikt inny tam nie siedzi bo zawsze są ukrainy
25.04.2024, 19:32 X 37.248.***.*** -
0
Kamery dobry sposób. A poza tym nie powinny być na altanach zostawiane ławki itp skoro ktoś tego nie szanuje. Składować je gdzieś np na PKP i wystawiać tylko na okoliczne imprezy. A Ci co chcą tam dewastować niech stoją jak kołki i się po d.... drapią..
25.04.2024, 20:02 Widz 31.61.***.*** -
-2
Więcej Ukraińców. Tylko oni tam siedza
26.04.2024, 14:47 B 88.156.***.*** -
1
Różnie to bywa, nie złapałeś za rękę to nie siej fermentu. Nie mówię że na pewno nie, ale nie masz dowodów że to akurat dane osoby zrobiły to za przeproszeniem siedź cicho ( jak masz na czym). Ja niejednokrotnie widziałem tam cudowną Polską Lubianska młodzież która też dokazywała. Więc tak samo mogli to zrobić oni (a bywało wiele zdewastowanych miejsc przed przyjazdem pracowników z innych krajów). Żeby nie było nie jestem ani Ukraińcem ani ich jakimś wielkim obrońcą. Ale wszyscy wiemy jak potrafią się zachowywać ludzie - po prostu ludzie - dzieląc ich na tych kulturalnych i bydło, z pominięciem narodowości ( bo różne kwiatki i z polski mamy we wsi) . A że tam ktoś siedzi to i dobrze - przynajmniej ktoś tego używa i nie siedzi w oknie w bloku patrząc co robią inni albo nie zachlewa się pod sklepem. Szanujmy się wzajemnie bo już dość wrogości sieją politycy i między samymi Polakami i między nami a Ukraińcami.
28.04.2024, 22:24 bywalecaltanek 176.221.***.*** -
3
witam, bywamy tam z kolegami nie raz. i to nie ukraińcy- oni są tam kulturalni. w tej nudnej wiosce jąką stała sie niestety łubiana jest to jedynye miejsce, gdzie można zrobić grilla, posiedzieć i popić pod dachem. Nie psuliby, bo tylko to mają tu. My zresztą też. Ta akcja została zrobiona przez niepełnoletnich. nawet nie tutejszych

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE