Plebiscyt Lider Społeczności - ostatnie 5 dni na głosowanie


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: nadesłane


Mieszkaniec Naszej wsi, Adam Okoniewski został zgłoszony do Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego na Lidera Społeczności Roku. Każdy z nas zna Adama i zna jego dobre serce. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych - "rzeczy niemożliwe wykonuje od razu, na cuda trzeba troszkę poczekać". Od 11 lat prężnie działający Prezes Stowarzyszenia "OTWARTE SERCA" działającego na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych i cierpiących. Organizator wielu wycieczek, imprez, warsztatów i spotkań dla niepełnosprawnych. Święty Mikołaj nie tylko w okresie świątecznym. Nasz szafarz i członek Rady parafialnej, dwukrotny organizator EDK z Łubiany, działacz Caritasu. Pomocna dłoń w potrzebie, ratująca nie jednego słowem i czynem.


Odwdzięczmy Mu się, doceniając jego bezinteresowne starania na rzecz Naszej Społeczności głosując na niego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego pt. Lider Społeczności Roku. Nasz głos możemy oddać poprzez wysyłanie SMS-ów o treści: GEL.1 pod numer: 7303 (koszt SMS brutto 3,69 zł) lub przez stronę https://dziennikbaltycki.pl/adam-okoniewski/pk/6193659/pg/40401.

Głosowanie będzie trwać do środy, 15 maja 2024 do godz. 22:00.

Pokażmy Mu, że jest dla nas kimś wyjątkowym i doceniamy Jego "OTWARTE SERCE"!

Najnowsze artykuły

Majowe w Łubianie
21.05.2024 (0 komentarzy)
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze
20.05.2024 (0 komentarzy)
Piknik rodzinny w Łubianie połączon...
19.05.2024 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 19.05.2024
19.05.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE