Dziewczyny z Ceramika zapraszają na swój mecz. 


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Ceramik Leydis Łubiana


Po niedzielnej wygranej w Malborku z Pomezanią 4:5, nasze dziewczyny zostały samodzielnymi liderkami tabeli. Prowadzą w swojej grupie ligowej Młodzików D2 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W najbliższy piątek o godzinie 17 na stadionie w Łubianie rozegrają swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Nasze dziewczyny podejmą chłopaków z Brdy Rytel.


Wygrana dziewczyn zapewni im wygranie całej ligi w swojej grupie. Dziewczyny wraz z sztabem szkoleniowym zachęcają do wsparcia ich poczynań na boisku gorącym dopingiem. Do zobaczenia w PIĄTEK o 17 na stadionie w Łubianie! 

Pozdrawiamy Piłkarki Ceramik Leydis Łubiana.

Najnowsze artykuły

Majowe w Łubianie
21.05.2024 (0 komentarzy)
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze
20.05.2024 (0 komentarzy)
Piknik rodzinny w Łubianie połączon...
19.05.2024 (0 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 19.05.2024
19.05.2024 (0 komentarzy)
Komentarze

20.05.2024, 20:42 X 37.248.***.*** -
0
Z dużej chmury mały deszcz. Dziewczyny spokojnie wygrały. Piękny wynik. Piękna inicjatywa z tak małej miejscowości drużyna dziewczyn. Tylko po co to komu. Dzień przed meczem zamiast trenować dziewczyny pół godziny sprzątały stadion ze śmieci,które wcześniej po boisku rozniósł wiatr. I się dziwić,że wiele podobnych inicjatyw upada. To wszystko jeszcze istnieje dzięki rodzicom i garstce przychylnych dziewczynom ludzi. Miło by było aby ktoś sam z siebie docenił to co one robią dla lokalnej społecznosci a nie chwalić gdy ktoś się oto upomni.

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2024 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE