Ceramik Lejdis Łubiana - kolejne zwycięstwa

Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Lejdis Ceramik Łubiana

Wczoraj i dziś nasze dziewczyny z Lejdis Ceramik Łubiana rozegraly dwa kolejne mecze:

⚽ 9 kolejka, 🗓️ 11.10.2024 ( piątek ), 🕐 18:00, 🆚 AP Kartuzy, 🏟️ Stadion w Kartuzach

oraz

⚽ 3 kolejka wojewódzkiej ligi juniorek, 🗓️ 12.10.2024 ( sobota ), 🕐 11:00, 🆚 Arka Gdynia Girls, 🏟️ Stadion w Łubianie.

Oba mecze wygrały. 2:1 z AP Kartuzy oraz 16:0 z Arka Gdynia SI

Piątkowy mecz z AP Kartuzy był ciężkim meczem. Obie strony zaczęły ten mecz agresywnie. W około 10 minucie Zuzanna Chwarszczyńska podjęła próbę strzelenia z wolnego, piłka poleciała w bramkarza a ten ją obronił ale jej nie złapał i dzięki temu Zuzanna Kniter zapakowała piłkę w bramkę. Przez resztę połowy przeciwnicy próbowali strzelić nam ale na szczęście nasze obrończynie i bramkarka nie dały im tej możliwości.

Na początku drugiej połowy drużyna przeciwna strzeliła ładną bramkę z woleja i przez to remisowałyśmy. Przez dłuższy czas obie strony atakowały ale bez żadnych skutków.

W ostatnich 9 minutach jak już każdy myślał że ten mecz skończy się remisem,

Wiktoria Chwarszczyńska odebrała piłkę bramkarzowi i strzeliła na pustą bramkę.

Był to bardzo trudny mecz przeciwnicy strasznie naciskali na nas ale my nie dałyśmy im strzelić nastepniej bramki.

Mecz kończy się wynikiem 2:1.

Sobotni mecz z Akrą Gdynia wygrywamy 16:0!!!

Jak widać po wyniku nie był to jakiś ciężki mecz. Drużynie przeciwnej nie udało się nam strzelić gola. Nie ma co więcej pisać byłyśmy po prostu lepsze. Grałyśmy piłką, rozsądnie i każda zawodniczka zagrała bardzo dobry mecz.