List od mieszkańca


Udostępnij:
Oceń: 2

Źródło ilustracji: Własne


Dzisiaj napisał do mnie nasz mieszkaniec opisując przykrą sytuację, która niestety powtarza się regularnie. W dzisiejszym świecie na terenach zamieszkanych możemy mieć pewność, że niemalże każdy nasz czyn zostanie zauważony i należy też wiedzieć, że mało który występek uchodzi bezkarnie, a przede wszystkim nie można szkodzić bliźnim czy społeczeństwu, a zwłaszcza swoim sąsiadom, czy jak ktoś woli - somsiadom.


Oto treść listu:

Dzien Dobry, chciałbym poinformować że po wiosce wieczorami chodzą jeżdzą jacyś gównarze. Przestawiaja samochody na parkingach, pachtują na działkach, próbują sie włamywać do domów, jeżdżą brawurowo po wiosce bez świateł itd. 
Jakby się dało podjąć w tym kierunku jakieś działania, jakieś ostrzeżenie na sołectwie czy coś (może sie trochę wystraszą).

Popularne artykuły

Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"
Ratujmy pszczoły w Łubianie!

Komentarze

18.08.2018, 15:16 Gówniarz 37.131.***.***
7
Naprawdę jesteśmy ciekawi co to są za rojble XDDDDDD


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE