Zapraszamy do ankiety - Rada Powiatu Kościerskiego

3

Źródło: Własne


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej sondzie wyborczej organizowanej na naszej stronie. Tym razem oddajemy w Państwa ręce możliwość wyboru kandydata do Rady powiatu kościerskiego.


Sonda znajduje się poniżej tego artykułu i zawiera tym razem jedną ankietę. W jedynej kolumnie znajdziemy wszystkich kandydatów do Rady powiatu kościerskiego z naszego okręgu numer 2, do którego należy cała gmina Kościerzyna.

Kolejność kandydatów jest taka sama jaka będzie na kartach wyborczych, które otrzymamy już 21 października w lokalu wyborczym.

Oto lista komitetów wyborczych w kolejności takiej samej jak na kartach wyborczych:

  • Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • Lista nr 11 - KWW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI
  • Lista nr 12 - KWW RAZEM DLA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
  • Lista nr 13 - KWW POWIAT KOŚCIERSKI

Aby oddać głos na wybranego przez siebie kandydata w każdej z ankiet, wystarczy tylko nacisnąć przycisk z jego imieniem i nazwiskiem. Każdy może oddać jeden głos na jednego kandydata w każdej ankiecie tylko raz. Po oddaniu głosu ukaże się wykres z ilością oddanych głosów. Ankieta widnieje już od wczoraj późnego wieczora, została pozostawiona przez noc w ramach testów, ponieważ jest to debiut mechanizmu ankietowania na naszej stronie.

Zapraszamy do oddania głosu w ankiecie oraz do pójścia do urn wyborczych 21 października.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Plakaty wyborcze.
Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana
AED już (prawie) jest
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

18.10.2018, 22:12 nie dla PIS-u 178.235.***.***
6
Łubiana - proszę nie głosujmy na PIS. bo co zrobił w ostatnich 4 latach obecny radny z pis-u z Łubiany? - otóż nic. nic. nic i nic.

18.10.2018, 22:02 do piotra z pis-u 178.235.***.***
4
Mieszkańcy Łubiany proszę nie głosujmy tylko na PIS. STOP PISowi. Obecny pan radny Piotr z pisu z Łubiany co w ostatnich 4 latach zrobił dla naszej miejscowości? po co pan na Zakładzie namawia nas żebyśmy nie głosowali na pewne osoby??? boi się Pan przegranej? Ogólnie nic do pana Piotrze nie mam - ale taka prawda - nic nie mamy. Lepiej zagłosować na kogoś innego....

18.10.2018, 14:45 kopacz 5.173.***.***
3
A ja napiszę krótko i na temat - dzięki prezes za to co zrobiłeś - masz głos mój mojej mamy i taty oraz znajomych. Żony nie bo jeszcze jej nie mam. Widać konkurencja która przez ostatnie 4 lata nic nie robiła się Pana obawia. Proszę robić dalej swoje. My to doceniamy! To pan jest naszym kandydatem do Powiatu!

18.10.2018, 12:29 Zainteresowany 5.173.***.***
4
Bądźcie sprawiedliwi! Seniorzy grają od pół roku , a z dziećmi Ceramik jeździ od kilku lat. Ten facet wszytko wyprostował i jeździł z naszymi dzieciakami od dawna! Przykre , że jesteście tacy zawistni i tylko z perspektywy klawiatury potraficie... no właśnie ? co potrafcie? Klikać, że ten taki i owaki , a że kandyduje, a że coś tam... Pisać potrafi każdy, a robić dzięki Krzychowi jest komu .

17.10.2018, 22:31 Do Krzysia 188.147.***.***
-4
Przedmówca dobrze prawi, ale dodam jeszcze, że sam Krzysiu nie jest wcale taki krystaliczny. Niepotrzebnie Prezesiku klubiku zbratałeś się z Panem Dariuszem "Tym_Który_Tylko_Teraz_Przed_Wyborami_Jest_Wszędzie" Męczykowskim oraz jeszcze ta aferka z plakacikami. Dlaczego dopiero krótko przed wyborami urodził Ci się pomysł reaktywacji Ceramika? W poprzednich wyborach startując z Platformy Obywatelskiej nic nie ugrałeś, myślisz, że teraz będzie lepiej, ale ugrupowania to nie zmieniłeś, tylko komitet zmienił nazwę bo twarze ciągle te same, platformowe...

17.10.2018, 21:50 WYBORY 5.173.***.***
-1
Krzysiu choć bardzo cie lubimy to sorki ale mojego, żony, rodziny i sąsiadów głosu nie dostaniesz. Poszedłeś w złym kierunku. Na wasz komitet nie będziemy głosowali. NIE NIE NIE i jeszcze raz nie. Z całym szacunkiem ale są lepsze komitety. Stawiamy na Panią Krysię a ty się nie gniewaj i rób co lubisz czyli dalej prowadź nasz klub Ceramik. Ludzie nie głosujcie na ten komitet Krzysiu tylko im napędzi głosów a sam nie wejdzie,


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.