Uwaga Łubiana. Znów potrzebna Wasza pomoc.

0

Źródło ilustracji: UG Kościerzyna


Na stronie Urzędu Gminy Kościerzyna pojawił się apel o szukaniu domu dla piesków. Wiem, że u nas jest wielu dobrych ludzi, nieobojętnych na krzywdę czy to innych czy to zwierząt. Wierzę, że znajdzie się wśród nas ktoś, kto da tym psiakom nowy, pełen ciepła i miłości dom. Warto pomagać. 

Marcin Żurek

Szczegóły poniżej:


W dniu 5 lutego 2018 roku w miejscowości Wielki Klincz Straż Gminna znalazła dwa pieski. Szczeniaki obecnie znajdują się na terenie Urzędu Gminy Kościerzyna. Pieski mają ok. 6-8 tygodni, jeden jest maści czarnej, a drugi beżowej. Szukamy chętnych do adopcji, w przeciwnym wypadku pieski trafią do schroniska. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o zgłaszanie do urzędu lub pod nr telefonu 609138132, 603577699.

Źródło: UG Kościerzyna


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Część Łubiany jutro bez prądu!
Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Druhowie pożegnali forda - FILM

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.