Pożary 23.04.2019

5

Źródło: Własne


Dnia 23.04.19 o godz. 13.36 OSP Łubiana została zadysponowana przez SKKP w Kościerzynie do uszkodzonego dachu w miejscowości Owśnice. Po przybyciu na miejsce nasze działania polegały na zabezpieczeniu dachu który na skutek silnego wiatru mógłby zostać uszkodzony bardziej.


Po zakończonych działaniach i w drodze do remizy dyżurny SKKP zadysponowanł nas do pożaru lasu obok rozlewni gazu w Łubianie. Po opanowaniu i ugaszeniu pożaru zostaliśmy wezwani znowu do pożaru lasu w Łubianie. Byl to nasz największy najdłużej trwający dzisiaj pożar który trwał do późnych godzin. Po ugaszeniu pożaru powstał drugi na ulicy długiej również w Łubianie. Dyżurny SKKP wysłał pięć jednostek w tym dwie z Łubiany. Po pewnym czasie jedna jednostka z Łubiany została wysłana do powalonego drzewa w naszej miejscowości. Byl to bardzo pracowity dzień dla naszych strażaków jak i dla strażaków z całego powiatu.Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
AED już działa
Znaleziono drona
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.