Strajk w Szkole zawieszony


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: Własne


Dyrektor Zespołu Kształcenia informuje o wznowieniu zajęć szkolnych zgodnie z planem już od jutra 26 kwietnia.


Treść komunikatu:

Informuję, że w dniu jutrzejszym (26.04.2019r.) zajęcia w Zespole Kształcenia w Łubianie odbędą się zgodnie z planem lekcji.

Dyrektor Szkoły
Mirosław Pepliński

Popularne artykuły

Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Ratujmy pszczoły w Łubianie!
Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"

Komentarze

27.04.2019, 08:15 Obojętny 31.0.***.***
1
Prawde mówiąc nie popieram nauczycieli i tego co zrobili lecz patrząc z boku nie ma co krytykować. Dali jednym to chcą następni i prędzej czy później i my tam staniemy. W większych czy mniejszych firmach instytucjach. Dostajemy coraz więcej 500+ itp. a nam wciąż mało. Taka natura ludzi. Gonią za pieniędzmi nie zwracając na to co ważniejsze. Prawda jest jedna,że podwyżke nauczycieli czy kogokolwiek i tak wezmą z Naszej kieszeni. Wracając do strajku on tylko narobił problemów rodzicom i dzieciom. Nikomu innemu. Tych u góry to nie rusza.

26.04.2019, 18:19 Jestem Robotem 37.30.***.***
1
Pozwalniac nierobow... A jak chcą to Ja ich przyjmę do siebie na budowę po 12 godzin na dobę, a nie po 16 czy 18 godz tygodniowo..

26.04.2019, 10:06 Czytelnik 66.249.***.***
3
Prawda bo co to za nauczanie skoro dzieci przynoszą po3 nieraz 4 zadania domowe do odrobienia

25.04.2019, 16:53 Ł 37.47.***.***
7
Czas wziąć się do pracy 😀 bo jak się ma strajk to wszyscy nauczyciele powinni być w szkole w godzinach pracy. Druga sprawa jest taka że gdyby wywalczyli podwyżki to by dostali je wszyscy. Jako absolwent tej szkoły uważam że z tymi nauczycielami z którymi miałem zajęcia tylko czworo zasługuje na podwyżki reszta powinna wylecieć za brak podejścia do dzieci i młodzieży. Żeby nie było, moje wnioski nie wywodzą się z tego że u nich miałem dobre oceny.


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE