Ceramik vs FC Gowidlino - relacja


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


W niedzielne przedpołudnie po walce z wymagającym przeciwnikiem Ceramik oddał 3 punkty liderowi B-klasy drużynie FC Gowidlino.


Mecz zakończył się wynikiem 4:3 z korzyścią dla Gospodarzy. Jednak po pierwszej połowie wygrywał Ceramik wynikiem 3:2, niestety nie udało się utrzymać przewagi nad rywalem, który w drugiej połowie dodatkowo strzelił dwie bramki. Autorem pierwszej bramki dla Ceramika w 4 minucie został Łukasz Bober, kiedy pewnym strzałem z 6 metrów trafił do siatki. W 16 minucie, po rzucie rożnym Dominika Zabłońskiego główkował Kamil Szalewski umieszczając piłkę w rogu siatki. Trzecią bramkę w 38 minucie zdobył mocnym strzałem z ok. 20 metrów Mateusz Muchowski. Warto dodać, że w trakcie niedzielnego meczu swój debiut w roli bramkarza miał Kacper Mielewczyk.

Oprócz wymagającego Gospodarza, przeciwnikiem okazały się warunki atmosferyczne. Pierwsza połowa przebiegała podczas deszczu, natomiast przez spory fragment drugiej części spotkania wiał zimny wiatr.

Zapraszamy poniżej do fotogalerii z wczorajszego meczu.

Już dzisiaj zapraszamy na najbliższy mecz Ceramika na własnym boisku, który odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 16:00.


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Własne. Opis: Ceramik vs FC Gowidlino.

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE