Pomagamy Robertowi - "licytacja" treningu personalnego z Marcinem Rekowskim


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: sport.interia.pl


Drodzy Mieszkańcy, Sąsiedzi, Czytelnicy, Sympatycy. Znajomi i nieznajomi. Dzięki Naszej Mieszkance udało się zorganizować trening personalny ze znanym bokserem, pochodzącym z Kościerzyny, Marcinem Rekowskim, cały dochód z "licytacji" zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Roberta Zblewskiego.


O "licytacji"

Przedmiotem "licytacji" jest voucher na trening personalny z Marcinem Rekowskim, znanym bokserem z Kościerzyny. Trening odbędzie się po uzgodnieniach w siłowni For your BODY Kościerzyna, przy ulicy Mazurka Dąbrowskiego 4 w Kościerzynie, przy pomniku Józefa Wybickiego.

Cena startowa to 50 zł. Cenę podbijamy o pełne 10 zł lub ich wielokrotność.

"Licytujemy" tylko na Facebook-owym profilu Sołectwa i tylko przez wiarygodne profile. Oferty profili fikcyjnych będą usuwane.

"Licytacja" trwa do dnia 12 maja do godziny 20.00.

Zwycięzca otrzyma "licytowany" voucher po wpłaceniu zadeklarowanej w komentarzu kwoty na konto zbiórki nr ywxk6b, pod tytułem "Pomóż Robertowi stanąć na nogi!" w serwisie zrzutka.pl

Cel "licytacji" - wsparcie leczenia i rehabilitacji Roberta Zblewskiego.

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja w brzemieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. To nic innego jak dobrowolna chęć wsparcia naszego mieszkańca określoną, zaproponowaną przez darczyńcę kwotą, gdzie w ramach podziękowania osobie, która zdeklaruje najwyższą kwotę darowizny zostanie przekazany przedmiotowy voucher na trening personalny z Marcinem Rekowskim.

Link do "licytacji": https://www.facebook.com/solectwolubiana/posts/1006376492869486

O treningu

Trening zostanie przeprowadzony przez boksera Marcina Rekowskiego i odbędzie się po uzgodnieniach dotyczących terminu w siłowni For your BODY Kościerzyna, przy ulicy Mazurka Dąbrowskiego 4 w Kościerzynie, przy pomniku Józefa Wybickiego. Marcin Rekowski to bokser urodzony w 1978 w Kościerzynie, który zadebiutował na profesjonalnym ringu w 2012 roku. Według portalu boxrec.com jest 7 najlepszym bokserem w Polsce.

O Robercie

Nasz młody Mieszkaniec Robert Zblewski, aktywnie działający w grupie odtwórstwa historycznego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i teraz potrzebuje kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, aby mógł z powrotem w ogóle o własnych siłach stać na nogach.

Więcej w artykule: solectwolubiana.pl

Popularne artykuły

Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"
Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Ratujmy pszczoły w Łubianie!

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE