Ostatni mecz Ceramika w tym sezonie


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz Ceramika w tym sezonie na własnym boisku.


W najbliższą sobotę 4 maja o godzinie 16:00 Nasz Ceramik podejmię przyjezdną druzynę Groma Kleszczewo.

Poprzedni mecz Ceramikowi poszedł bardzo dobrze, w trudnych warunkach pogodowych udało się strzelić liderowi, aż trzy bramki. Niestety, drużyna z Gowidlina dała radę nadrobić wynik i tym samym wyjść zwycięsko z niedzielnego spotkania.

Ceramik ostatni raz grał ze swoim sobotnim przeciwnikiem w rundzie jesiennej tego sezonu. Mecz ten miał miejsce we wrześniu w Kleszczewie. Pomimo prowadzenia już od drugiej minuty spotkania, po golu Łukasza Bober, niestety nie udało się zwiększyć przewagi i tym samym Ceramik przegrał 4:1.

Forma Ceramika w ostatnich pięciu spotkaniach ma się następująco:  Z – P – P – Z, natomiast forma przeciwnika wygląda tak: P– P – P – Z – P.

Sobotnie spotkanie będzie ostatnim domowym meczem w tym sezonie, ale Ceramik jeszcze nie kończy rozgrywek. Przed Naszą Drużyną czekają jeszcze dwa spotkania na wyjeździe. Pierwsze z nich już za tydzień z Huraganem Nowe Polaszki, natomiast drugie po dwutygodniowej przerwie z drużyną KS Bytonia. Sezon kończy się 22 kolejką rozgrywaną w weekend 8-9 czerwca, ale tę kolejkę Ceramik również pauzuje i tym samym kończy swój sezon tydzień wcześniej.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 4 maja o godzinie 16:00 na Nasz Stadion przy ulicy Szkolnej, aby dopingować naszego Ceramika w ostatnim domowym meczu tego sezonu B-klasy.

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE