Fundusz Sołecki na rok 2018 - spotkanie ws. podziału środków na kulturę.


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: internet


Szanowni Mieszkańcy.

Wysokość naszego funduszu sołeckiego na rok 2018 wynosi łącznie 44,483 zł. Z tego na kulturę - 13,345 zł a na inwestycje 31,318 zł


Jak zapewne pamiętacie, ubiegłoroczne zebranie niestety nie spodobało się znacznej większości uczestników. Problemem okazała się ponad dwugodzinna dyskusja nad podziałem środków, która ostatecznie i tak się nie zakończyła. Zgromadzeni wówczas zadecydowali, aby w środki na kulturę na rok 2018 zostały podzielone przed zebraniem a gotowy projekt ma zostać przedstawiony i zatwierdzony na zebraniu. Jeśli chodzi o środki na cele inwestycyjne to ich podział będzie dyskutowany i zatwierdzany w czasie zebrania. 

W związku z tym zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie w sprawie przygotowania podziału środków na cele kulturalne na rok 2018, które odbędzie się w sobotę, 3 marca 2018 roku o godzinie 12:00 na PKP. W szczególności zapraszam wnioskodawców, Radę Sołecką oraz Radnego. 

Poniżej będą prezentowane spływające wnioski

Marcin Żurek 


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: . Opis: .

Popularne artykuły

Podwórko talentów NIVEA w sferze marzeń.
Sonda wyborcza - wyniki i podsumowanie
Sonda wyborcza
Bez niespodzianek również w Łubianie - wyniki wyborów prezydenckich

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE