Nasz kolejny mieszkaniec Mistrzem Polski

0

Źródło: koscierski.info


Nasz młody mieszkaniec Karol Rozgoński zdobył dwa złote medale podczas Letnich Otwartych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym.

W ubiegły weekend 7-9 czerwca w Szczecinie na pływalni Floating Arena miały miejsce 53. Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. W zawodach tych wystartowało ponad 200 zawodników z całego kraju.


Podczas zawodów w konkurencji 100 metrów na ratowanie manekina w płetwach jako pierwszy do mety dopłynął Karol Rozgoński, zdobywając w ten sposób tytuł Mistrza Polski. Kolejny złoty medal i kolejny tytuł Mistrza Polski, Karol zdobył w konkurencji ratowania manekina z pasem na 100 metrów, deklasując rywali dopływając do mety 6 sekund przed drugim zawodnikiem. W trzeciej konkurencji, ratowania manekina na 50 metrów nasz młody mieszkaniec zdobył brązowy medal.

Warto dodać, że Karol na początku czerwca w Pomorskiej Lidze Ratownictwa Wodnego, która miała miejsce w Słupsku, zdobył złoty medal w konkurencji 100 metrów na ratowanie manekina w płetwach, drugi złoty medal w konkurencji 50m holowanie manekina oraz srebrny medal w konkurencji 100m z przeszkodami.

Gratulujemy Karolowi, Rodzicom i Trenerowi Michałowi Zarachowi oraz życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: 
[koscierski.info] Kościerscy ratownicy Mistrzami Polski w ratownictwie wodnym
[koscierski.info] Sukcesy kościerskich zawodników w Pomorskiej Lidze Ratownictwa Wodnego


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana
Plakaty wyborcze.
AED już (prawie) jest
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.