Zmarł wieloletni Skarbnik Gminy Kościerzyna

0

Źródło: UG Kościerzyna


Z ogromnym żalem informujemy, że zmarł wieloletni Skarbnik Gminy Kościerzyna Edmund Ostrowski. W Gminie Kościerzyna pracował od samego początku, był jednym z jej twórców. Bardzo zaangażowany w pracę, dobrze dbał o finanse Gminy Kościerzyna, wspierając kolejnych wójtów w codziennej pracy. Sumienny, odpowiedzialny, dobrze zorganizowany.
 


Edmund Ostrowski w latach 1970-1974 pracował jako dyżurny ruchu w PKP stacja Żukowo Wschodnie. W latach 1974-1975 był inspektorem bhp, starszym referentem ds. handlu produkcji i usług oraz starszym referentem ds. ogólnych w GS „SCH” w Dziemianach. W latach 1975-1992 był kierownikiem działu administracyjno-ekonomicznego, a później pełnił funkcję głównego specjalisty ds. ekonomiczno-finansowych w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

11 marca 1992 r. Edmund Ostrowski został powołany na stanowisko Skarbnika Gminy Kościerzyna. W Urzędzie Gminy Kościerzyna pracował do chwili przejścia na emeryturę, co stało się dnia 5 września 2018 r.  Był jednym z najdłużej pracujących skarbników w województwie pomorskim.

Pogrzeb śp. Edmunda Ostrowskiego odbędzie się w piątek 21 czerwca o godzinie 9.00 w kościele pw. Świętej Trójcy w Kościerzynie.
 

Więcej informacji u źródła: UG Kościerzyna

 

Marcin Żurek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

AED już (prawie) jest
Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Plakaty wyborcze.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.