Pożegnanie Wakacji - prognoza pogody - aktualizacja


Udostępnij:
Oceń: 1

Źródło ilustracji: Własne


Już w najbliższy piątek 30 sierpnia o godzinie 16 odbędzie się festyn Pożegnanie Wakacji. Nasz specjalista od pogody Dawid Gackowski przygotował na tę okazję prognozę. Więcej na temat samego festynu: solectwolubiana.pl


W dzień Polska znajdzie się w polu słabego wyżu z centrum nad południowym Bałtykiem, znad obszar Polski północnej zacznie napływać chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego.

30.08 - (Piątek) – W dzień zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Po południu możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 25°C do 27°C. Ciśnienie wyniesie 1024 hPa z tendencją wahającą. Wiatr słaby, z kierunku północno-zachodniego i północnego.

30/31.08 - (Piątek/Sobota) - W nocy zachmurzenie umiarkowane, początkowo duże z przelotnymi opadami deszczu. Nad ranem możliwe zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widoczność do 400 - 600 m. Temperatura minimalna wyniesie od 14°C do 17°C. Ciśnienie wyniesie 1022 hPa z tendencją spadkową. Wiatr słaby, zmienny, przeważnie z kierunku wschodniego.

31.08 - (Sobota) - W dzień zachmurzenie małe, wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie od 25°C do 28°C. Ciśnienie wyniesie początkowo 1024 hPa z tendencją spadkową popołudniu wyniesie 1022 hPa. Wiatr słaby, z kierunku wschodniego i południowo wschodniego.

Opracowanie: Dawid Gackowski

Popularne artykuły

Przerwa w pracy kiosku oraz poczty
Ogłoszenia parafialne 06.09.2020
Dziad swoje, baba swoje 
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE