Pożegnanie Wakacji - prognoza pogody - aktualizacja

1

Źródło ilustracji: Własne


Już w najbliższy piątek 30 sierpnia o godzinie 16 odbędzie się festyn Pożegnanie Wakacji. Nasz specjalista od pogody Dawid Gackowski przygotował na tę okazję prognozę. Więcej na temat samego festynu: solectwolubiana.pl


W dzień Polska znajdzie się w polu słabego wyżu z centrum nad południowym Bałtykiem, znad obszar Polski północnej zacznie napływać chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego.

30.08 - (Piątek) – W dzień zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Po południu możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 25°C do 27°C. Ciśnienie wyniesie 1024 hPa z tendencją wahającą. Wiatr słaby, z kierunku północno-zachodniego i północnego.

30/31.08 - (Piątek/Sobota) - W nocy zachmurzenie umiarkowane, początkowo duże z przelotnymi opadami deszczu. Nad ranem możliwe zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widoczność do 400 - 600 m. Temperatura minimalna wyniesie od 14°C do 17°C. Ciśnienie wyniesie 1022 hPa z tendencją spadkową. Wiatr słaby, zmienny, przeważnie z kierunku wschodniego.

31.08 - (Sobota) - W dzień zachmurzenie małe, wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie od 25°C do 28°C. Ciśnienie wyniesie początkowo 1024 hPa z tendencją spadkową popołudniu wyniesie 1022 hPa. Wiatr słaby, z kierunku wschodniego i południowo wschodniego.

Opracowanie: Dawid Gackowski


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Część Łubiany jutro bez prądu!
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Druhowie pożegnali forda - FILM

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.