Ceramik vs Huragan - zapowiedź

0

Źródło ilustracji: Własne


Już w najbliższą sobotę B-klasa powróci do Łubiany, a wszystko to za sprawą meczu Ceramika z drużyną Huraganu Nowe Polaszki. Wspomniany piłkarski pojedynek odbędzie się o godzinie 17:00 na stadionie w Łubianie.


Przystępując do meczu drugiej kolejki tego sezonu, zarówno Ceramik jaki i drużyna przyjezdna zdążyli zgromadzić po 3 punkty na swoim koncie. Przypomnijmy, Ceramik na dalekim wyjeździe w Rywałdzie wygrał 3:0 z miejscową Koroną, spadkowiczem z A-klasy. Natomiast Huragan swój poprzedni mecz wygrał 3:2 pokonując rezerwy GKS-u Sierakowice, drugiego spadkowicza z A-klasy. 

Jak widać zapowiada się bardzo ciekawy mecz, więc nie może Cię tam zabraknąć drogi Kibicu!!

Na czas meczu zapowiada się również dosyć dobra pogoda jak na tę porę. Prognozowana temperatura ma wynieść 20 °C, a z kierunku południowego ma wiać lekki wiaterek o prędkości około 11 km/h.

Serdecznie zapraszamy na mecz.

Kamil Pek


 


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Część Łubiany jutro bez prądu!
Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Druhowie pożegnali forda - FILM

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.