Piękna Wieś Pomorska 2019. Łubiana znów na podium.


Udostępnij:
Oceń: 6

Źródło ilustracji: Własne


Drodzy Mieszkańcy.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Łubiana zajęła III miejsce w konkursie "Piękna Wieś Pomorska 2019" na szczeblu powiatowym.

To już czwarty raz jak zgłosiłem naszą wieś do konkursu i czwarty raz zakozyńczony sukcesem. Dla przypomnienia podam jak to wyglądałao w poprzenich edycjach:

2014 - I miejsce

2016 - II miejsce

2017 - wyróżnienie


Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu dzisiejszym, 15 września w Lubaniu podczas Dożynek Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma będących częścią programu XXII Kaszubskiej Jesieni Rolniczej.

Nagrody wręczali Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich oraz Wicestarosta Kościerski Pan Piotr Laska. W uroczystości uczestniczył i nagrodę odebrał członek naszej Rady Sołeckiej Kamil Pek, za co serdecznie dziękuję.

Nagroda zostanie przeznaczona (zgodnie z jej założeniem - pielęgnacja terenów zielonych) na zakup krzewów i wsadzenie ich w miejsce starego płotu z szyn kolejowych między zakładem a blokami.

Marcin Żurek

 

Źródło: Pomorski Urząd Wojewódzki

Fot:Pomorski Urząd Wojewódzki

Popularne artykuły

Ratujmy pszczoły w Łubianie!
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Maseczki dla mieszkańców od ZPS "LUBIANA"
Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE