Ceramik vs Budmar Bytonia - zapowiedź


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


Już w tę niedzielę Ceramik podejmie na własnym boisku drużynę Budmaru Bytonia. Spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 16:00.


Biało-niebiescy niestety nie mogą zaliczyć poprzedniej kolejki do udanych, nie udało się stawić czoła drugiemu zespołowi z Bytonii. Czwarta kolejka zapowiada szansę na odkucie się po ostatnim starciu. Ceramik już spotkał swoich najbliższych rywali w poprzednim sezonie, pierwszy mecz, również rozegrany na stadionie w Łubianie, rozegrany jako ostatnia kolejka rundy jesiennej zakończył się po pierwszej połowie walkowerem z uznaniem wyniku z boiska, wówczas naszym zawodnikom udało się trafić pięć razy do bramki rywali. Drugi mecz z drużyną Budmaru, który zamknął sezon 2018/2019, na boisku zakończył się zwycięstwem Ceramika 3:2, do bramki trafiali w 63, 79 i 83 minucie odpowiednio Radosław Gołuński, Jan Kowalke oraz Krystian Voigt. Ze względu na udział w meczu nieuprawnionych zawodników z Bytonii, został on uznany jako walkower na korzyść Ceramika.

Dzisiejsze prognozy na niedzielę wieszczą słoneczną pogodę, wskazanie termometrów na 19 °C oraz lekki wiatr z kierunku zachodniego.

Serdecznie zapraszamy na kolejne piłkarskie święto w Łubianie.

Kamil Pek

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE