Ceramik vs GKS II Sierakowice - relacja [FOTOREALCJA]


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


Kolejne niedzielne popołudnie upłynęło pod znakiem piłkarskich zmagań na poziomie B-klasy. Tym razem na wyjeździe, Ceramik podjął rezerwy drużyny GKS Sierakowice. Niestety, pomimo kilku dobrych akcji oraz rzutu karnego nie udało się przywieźć trzech punktów do Łubiany.


Ceramik dominował na boisku przez pierwsze 30 minut, ale w tym czasie nie udało się objąć prowadzenia. Dwie minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, po wykonaniu wyrzutu z autu i dośrodkowania w pole karne do siatki trafił zawodnik GKSu. Na początku drugiej połowy nie wykorzystaliśmy szansy na wyrównanie, którą był rzut karny, miejscowy bramkarz wyczuł naszego strzelca i pewnie obronił strzał.

Spotkanie nie cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców. Na trybunach stadionu w ponad 6-tysięcznych Sierakowicach zasiadło około 25 kibiców. 

Kolejny mecz naszych biało-niebieskich odbędzie się po raz kolejny na wyjeździe i po raz kolejny w powiecie kartuskim. W niedzielę 6 października o godzinie 16:00 Ceramika pojedzie do Kiełpina, aby zmierzyć się z rezerwami miejscowego Amatora.

Najbliższy mecz w Łubianie odbędzie się 13 października o godzinie 15:00, już teraz serdecznie zapraszamy do dopingu.

Kamil Pek


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Własne. Opis: Ceramik 0:1 GKS II Sierakowice.

Popularne artykuły

Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE