Konsultacje społeczne odnośnie likwidacji przejazdów w związku z rewitalizacją linii kolejowej

0

Źródło ilustracji: pixabay.com


Trwają przygotowania do modernizacji linii kolejowej 211 odcinek Lipusz – Kościerzyna i linii kolejowej nr 212 odcinek Lipusz – Bytów, firma BBF Sp. z o.o. opracowuje studium wykonalności dotyczącego tego projektu. W związku z czym Urząd Gminy informuje o rozpoczętych konsultacjach społecznych dotyczących likwidacji przejazdów na wspomnianych liniach.


Zebrane opinie będą jedną z wytycznych dla dalszych prac projektowych.

Konsultacje odbywają się pod adresem:
https://mamzdanie.org.pl/apex/f?p=600:301:::NO:RP:P301_ID:481&cs=1GITdYluJm6OxBoyIGp-Hea5kwPc
Po wejściu na stronę w oknie "Treść konsultacji" jest link do mapy z przedstawionymi lokalizacjami przejazdów do likwidacji. Po włączeniu mapy po lewej stronie pokaże się lista przejazdów po kliknięciu na wybrany przejazd pokaże się opis dotyczący planowanych prac. W przypadku uwag (zgody lub sprzeciwu) prosimy o dodanie komentarza w oknie "komentarze" na stronie mamzdanie.pl

W celu zapoznania się z projektowanymi rozwiązaniami prosimy o kliknięcie w link poniżej:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1X7KdiH-ZepL0utpxrTh53eJw37nzJEks&hl=pl&ll=54.107564391104034%2C17.758361924829615&z=11

Na wyświetlonej mapie przedstawiono lokalizacyjnie wstępnie wytypowane przejazdy do likwidacji wraz z opisem w jaki sposób została zapewniona komunikacja terenów, które mogły zostać odcięte od dostępu do drogi publicznej. Prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami i zgłaszanie uwag. W celu precyzyjnego określenia którego przejazdu dotyczą Państwa uwagi prosimy o podanie nr punktu z opisu na mapie.

Źródło: koscierzyna.pl


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Uroczyste poświęcenie nowego wozu OSP - FILM, ZDJĘCIA
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Środki sołeckie na kulturę na rok 2020 podzielone.

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.