Ceramik vs Amator II Kiełpino - zapowiedź


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


Przed nami kolejna niedziela z kolejnym meczem na wyjeździe. Już 6 października Ceramik wybierze się do Kiełpina, aby podjąć tam drugą drużynę miejscowego Amatora. Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00.


Mecz ten będzie pierwszym spotkaniem biało-niebieskich z drużyną z Kiełpina. Zespół gospodarzy debiutuje w tym sezonie jako druga drużyna A-klasowego Amatora, aktualnego lidera w swojej grupie. Gospodarze niedzielnej rozgrywki zajmują aktualnie 10 miejsce i dorobili się trzech punktów, wygrywając do tej pory jedynie z Budmarem Bytonia. 

Ostatnie dwa mecze wyjazdowe Ceramika nie dały upragnionych punktów. Mamy nadzieję, że już w tę niedzielę, czwarty mecz wyjazdowy, a zarazem szósty w tym sezonie, da nam okazję do zdobycia cennych trzech punktów i odblokuję złą passę na wyjazdach.

Dzisiejsze prognozy na niedzielę zapowiadają bardzo jesienną aurę, temperaturę powietrza na poziomie 7 °C oraz lekki wiatr wiejący z kierunku północnego.

Dojazd na stadion: Mapy Google

Najbliższy mecz w Łubianie odbędzie się 13 października o godzinie 15:00, już teraz serdecznie zapraszamy do dopingu.

Kamil Pek

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE