10 goli w Kiełpinie

1

Źródło ilustracji: Własne


Wczoraj (06.10) Ceramik rozegrał kolejny mecz w ramach piłkarskiej B-klasy. Tym razem przeciwnikiem była druga drużyna Amatora Kiełpino. Podczas meczu padło aż 10 bramek, z czego 6 strzelili biało-niebiescy.


Niemalże z pierwszym gwizdkiem zaczął padać bardzo ulewny deszcz, taka sytuacja trwała przez blisko 15 minut. Dokuczliwa pogoda nie pokrzyżowała planów piłkarzy i już w 10 minucie za sprawą gola Bartka Bielau Ceramik objął prowadzenie, aby je powiększyć w 28 minucie za sprawą trafienia Błażeja Modrzejewskiego. W 45 minucie klasycznego gola do szatni strzelili Gospodarze spotkania, a w 53 minucie dzięki rzutowi karnemu doprowadzili do wyrównania. Sześć minut później do siatki trafia Filip Modrzejewski i tym samym Ceramik ponownie wychodzi na prowadzenie i 72 minucie zwiększa swój dorobek, dzięki trafieniu Jana Kowalke, w tym momencie „na tablicy” widnieje już wynik 2:4. Od 76 minuty goście w ciągu sześciu minut doprowadzają do wyrównania. Sytuacja odmienia się w doliczonym czasie, kiedy po wykonaniu karnego Krystian Voigt zwiększa wynik Ceramika, minutę później kropkę nad „i” stawia Filip Modrzejewski, którego strzał po kontakcie z przeciwnikiem trafia do bramki.

Zapraszamy na mecz w Łubianie po dwutygodniowej przerwie. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 13 października na godzinę 15:00. 

Kamil Pek


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Kamil Pek. Opis: Ceramik 6:4 Amator II Kiełpino.


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Uroczyste poświęcenie nowego wozu OSP - FILM, ZDJĘCIA
Środki sołeckie na kulturę na rok 2020 podzielone.
Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.