Ceramik vs Gryf Goręczyno - relacja


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


W niedzielę wyborczą miał miejsce długo wyczekiwany mecz Ceramika z lidera, bowiem ostatnie dwie kolejki biało-niebiescy rozegrali na wyjeździe. Tym razem niestety nie udało się pokonać lidera z Goręczyna i mecz zakończył się wynikiem 2:4 z korzyścią dla Gości.


Wynik spotkania Przyjezdni otworzyli już w 7 minucie, później strzelili jeszcze w 26 minucie, do przerwy już nie padły żadne bramki. W 56 minucie Ceramik strzelił kontaktową bramkę na 2:1, której autorem został Błażej Modrzejewski, a już 10 minut później Mateusz Muchowski był autorem gola wartego wyrównania. Jednak nie mogliśmy się długo cieszyć takim stanem rzeczy i już po 8 minutach Goście wyszli ponownie na prowadzenie. Wynik przypieczętowała bramka w 89 minucie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.

Już teraz zapraszamy na kolejne piłkarskie święto w Łubianie, które odbędzie się w weekend 26/27 października. Najbliższy mecz Ceramika już w tę sobotę 19 października o godzinie 14:00 w Kleszczewie Kościerskim w gminie Zblewo.

Kamil Pek

Popularne artykuły

Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE