Dziewczyny z Ceramika jadą na Finały Wojewódzkie Pucharu Tymbarka!


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Ceramik Łubiana


We wtorek 15 października Juniorzy naszego Ceramika brali udział w Turnieju o Puchar Tymbarku – z podwórka na stadion. Podczas Powiatowych Finałów, którego odbyły się w Lipuszu, Ceramik wystąpił w dwóch kategoriach: Dziewczyny U-10 oraz Chłopacy, również U-10. Dziewczęta po zwycięstwie w zawodach stoją teraz przed szansą uczestnictwa w Finałach w Warszawie!


Turniej o Puchar Tymbarku – z podwórka na stadion to juniorski odpowiednik Pucharu Polski w piłce nożnej, najbardziej prestiżowego turnieju piłkarskiego w kraju, tzw. turnieju tysiąca drużyn. Finały Pucharu Tymbarku odbywają się w majówkę w Stolicy, a finałowy mecz ma miejsce tuż przed Finałem Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Podczas rozrywek w Lipuszu nasze Dziewczyny zajęły pierwsze miejsce i na wiosnę pojadą do Trójmiasta walczyć o Finały w Stolicy! Nasi Chłopacy po dobrych zawodach zakończyli rozgrywki na drugim miejscu, niestety nie promowanym awansem.

Serdecznie gratulujemy najlepszym piłkarkom nożnym oraz jednym z najlepszych piłkarzom w powiecie w swojej kategorii wiekowej ich rodzicom. Słowa uznania kierujemy też do Trenerów Jarosławowi Waszczukowi oraz Krzysztofowi Recławowi za zapewnienie szkolenia naszym dzieciom oraz wypracowania tak imponujących efektów. 

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko lub Ty sam drogi uczniu dołączyć do zwycięskiej drużyny oraz grać z najlepszymi pod okiem kadry szkoleniowej, Ceramik ciągle prowadzi nabory do grup młodzieżowych z roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014. Zainteresowanych mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu: 607 706 172 lub adresem e-mail: ceramiklubiana@o2.pl.

Kamil Pek
 


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Ceramik Łubiana. Opis: Finał Powiatowy Pucharu Tymbarka.

Popularne artykuły

Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE