Ceramik vs Grom Kleszczewo - zapowiedź


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


Już w najbliższą sobotę 19 października Ceramika po raz kolejny wystąpi w piłkarskich zawodach. Tym razem biało-niebiescy wybiorą się na wyjazd do Kleszczewa, aby rozegrać o godzinie 14:00 mecz w ramach 8 kolejki B-klasy Gdańsk IV.


Grom to znany Ceramikowi przeciwnik z poprzedniego sezonu. Sobotni Gospodarze po 7 kolejkach zajmują 3 miejsce w tabeli ze zgromadzonymi do tej pory 15 punktami. Ceramik wraz ze swoimi 12 punktami zajmuję jedną lokatę w tabeli niżej. Po wygraniu tego meczu Ceramik przeskoczy drużynę z Kleszczewa i jej dotychczasowe miejsce w tabeli.

Prognozy pogody na czas meczu prezentują się następująco: 15 °C przy zachmurzonym niebie oraz wiatr o prędkości od 10 do 5 km/h z kierunku południowego.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszemu Ceramikowi podczas jego zmagań w B-klasie.

Następny mecz w Łubianie odbędzie się w następnym tygodniu 26/27 października, wówczas Ceramik podejmie drużynę Słupi Sulęczyno.

Popularne artykuły

Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE