„Rozwiązał nam się worek z bramkami”


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Ceramik w niedzielę 27 października w spektakularny sposób na własnym stadionie pokonał drużynę Słupi Sulęczyno. Mecz zakończył się wynikiem 11:0 (3:0), co jest, według danych z portalu pomorskifutbol.pl, rekordowym wynikiem biało-niebieskich. Autorem, aż 8 bramek został Filip Modrzejewski, z czego 5 w 15 minut.


Wynik spotkania został otwarty już w drugiej minucie po bramce Bartka Bielau. Dwadzieścia minut później piłka ponownie trafiła do siatki, a autorem strzału został Mateusz Muchowski, następnie po trzech minutach swoją pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił Filip Modrzejewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Wynik zaczął ponownie rosnąć od 52 minuty, ponownie dzięki Filipowi, jego kolejne trafienia miały miejsce w 60 oraz 68 minucie i tak w przeciągu 15 minut Filip strzelił kolejne 5 bramek. Kropkę nad „i” postawił Mateusz Muchowski, tym samym przekręcając licznik naszej tablicy z wynikami. 

Według danych portalu pomorskifutbol.pl, zebranych od sezonu 2002/2003, Ceramik nigdy wcześniej nie osiągnął takiego wyniki jak w ten niedzielny. W 2010 roku Ceramik podczas wyjazdowego meczu w Szpudrowie (gmina Gniew) wygrał 10:1, natomiast w roku 2007 na rozpoczęcie sezonu w meczu na własnym boisku pokonał 11:1 Gwiazdę Karsin.

Spotkanie w Łubianie oglądało łącznie ponad 30 kibiców.

Następny mecz biało-niebieskich już za tydzień na wyjeździe, kiedy drużyną pojedzie do Gołubia, aby stoczyć swój przedostatni mecz przed przerwą zimową. Najbliższy mecz w Łubianie, a zarazem ostatni mecz rundy jesiennej odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godzinie 14:00, a przeciwnikiem Ceramika będzie druga drużyna Cartusii Kartuzy.

Kamil Pek


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Kamil Pek. Opis: Ceramik 11:0 Słupia Sulęczyno.

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta

Komentarze

28.10.2019, 19:37 Kibic 188.146.***.***
0
Oby w tym sezonie był awans


Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE