Ceramik vs Orzeł Gołubie - zapowiedź


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Koniec rundy jesiennej sezonu 2019/2020 zbliża się wielkimi korkami. Przed Ceramikiem dwa trudne mecze, pierwszy już w tę niedzielę w Gołubiu.


Na zakończenie pierwszego długiego weekendu listopada biało-niebiescy zmierzą się z Orłem Gołubie. Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00.

Orzeł zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli, a do lidera traci siedem punktów, za nim jest Grom Kleszczewo z tylko dwoma punktami mniej. Na koniec poprzedniego sezonu drużyna z Gołubia znalazła się na trzecim miejscu, czyli pierwszym nie dającym awansu, do którego zabrakło dziewięć punktów. 

Ceramik rozegrał w poprzednim sezonie dwa mecze z Orłem, które nie przyniosły zwycięstwa, pierwszy zakończył się wynikiem 3:0, drugi 3:1, a autorem honorowej bramki został wówczas Łukasz Bober. Po 9 meczach nasza drużyna zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 15 punktów, ale mecz z ubiegłego tygodnia możemy śmiało określić treningiem strzeleckim, napawa optymizmem przed starciem z wiceliderem.

Z racji tego, że zaczęliśmy właśnie listopad nie możemy się spodziewać bardzo dobrych warunków do gry, prognozy podają 11°C temperatury powietrza oraz lekki wiatr z kierunku południowego o prędkości około 18 km/h.

Dojazd na stadion: google.pl/maps

Już teraz serdecznie zapraszamy na ostatni mecz tej rudny, który odbędzie w następną niedzielę, w samym środku długiego weekendu, 10 listopada o godzinie 14:00 na stadionie w Łubianie. Przeciwnikiem Ceramika będzie druga drużyna Cartusii Kartuzy.

Kamil Pek

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE