Ceramik vs Orzeł Gołubie - relacja, galeria


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Własne


W niedzielę 3 listopada Ceramik rozegrał ostatni mecz na wyjeździe w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 B-klasy. Spotkanie, które miało miejsce w Gołubiu zakończyło się wygraną Gospodarzy 4:1 (0:0).


Po bardzo dobrej, ale jednak nieskutecznej grze w pierwszej połowie, istniała spora szansa na przełamanie serii przegranych meczy z Orłem Gołubie. Po upływie pierwszych 13. minut drugiej połowy Ceramik wyszedł na prowadzenie po trafieniu Filipa Modrzejewskiego, bezpośrednio bo golu na skutek dyskusji z Sędzią zawodnik Gospodarzy otrzymał żółtą oraz zaraz czerwoną kartkę. Niestety, to osłabienie dało wiatru w skrzydła Orłowi i tak od tej chwili Gospodarze zaczęli napierać na bramkę biało-niebieskich. Gol na wyrównanie padł w 71. minucie, drugie trafienie już sześć minut później. Dwie bramki przypieczętowujące zwycięstwo drużyny z Gołubia padły w 90. i 92. minucie.

Po tej kolejce Ceramik zajmuje 6. miejsce w tabeli, po rozegraniu 10 meczy ma na swoim koncie po 5 zwycięstw i 5 porażek. 

Ostatni mecz tej rundy już w najbliższą niedzielę 10 listopada, w sam środek długiego weekendu. O godzinie 14:00 Ceramik podejmie na własnym boisku drugą drużynę Cartusii Kartuzy.

Kamil Pek
 


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Kamil Pek. Opis: Ceramik 1:4 Orzeł Gołubie.

Popularne artykuły

PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna? Część II.
Uwaga na trolle – nasza sonda została przejęta
PiS połączy Miasto i Gminę Kościerzyna?
Objazd przez Łubianę - SONDA - uwaga bardzo ważne!

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE